Odkrywaj Skandynawię na różne sposoby z Unity Line

50% upustu dla miłośników Północy.

Przy zakupie trzech wycieczek z oferty Unity Line, za czwartą zapłacisz tylko połowę ceny. Wybór jest naprawdę spory. Od objazdowych wypadów tematycznych, po wycieczki koncentrujące się na różnych aktywnościach fizycznych. Wszystkie dostępne propozycje można łatwo przejrzeć i kupić online na stronie: skpel.skandynawskiepodroze..pl

We własnym tempie

Właściciele przyczep kempingowych oraz kamperów mogą liczyć aż na 35% rabatu. Upust obejmuje rejs promami Polonia lub Skania w obie strony oraz miejsce w kabinie. Co więcej, promocja jest ważna także w samym szczycie sezonu i potrwa do 30 września br. Podróżowanie swoim domem na kołach z Unity Line naprawdę się opłaca.

Podróżuj całą rodziną

Wspólne wyjazdy nie muszą nadwyrężać portfela. Wręcz przeciwnie. Dorośli podróżujący z dziećmi mogą skorzystać z atrakcyjnego - rodzinnego pakietu na prom. Rodziny zapłacą mniej i to niezależnie od tego, czy korzysta się z własnego środka komunikacji, czy nie.

A jeśli chcecie mieć wolną głowę od planowania wyjazdów, zdajcie się na gotowe rozwiązania. Wycieczki Zabawa na całego - Legoland i Kopenhaga dla każdego lub wizyta w największym lunaparku Skandynawii, czyli Wakacyjny zawrót głowy - Liseberg, to murowana zabawa dla całej rodziny.

Spontanicznie wycieczki

Jeśli trafił się Wam wolny dzień w tygodniu to warto rozważyć szybki wypad do malowniczego, szwedzkiego miasteczka. Odkryj Ystad w jeden dzień i odwerij się nieco od codzienności.

Gdy wolicie zwiedzać na własną rękę to na promy Unity Line możecie wejść lub wjechać 2 razy dziennie, 7 dni w tygodniu. Nie trzeba czekać na weekend, aby odkryć uroki drugiej strony Bałtyku.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2022-07-11 09:08:26
Komentarze
 
Polityka Prywatności