Emirates wznowił loty pasażerskie do Warszaw

4 września do Warszawy przyleciał pierwszy od marca br. samolot pasażerski Emirates. Polscy turyści ponownie mogą korzystać przez Dubaj z ponad 70 kierunków z siatki Emirates.

Rejs EK179 linii Emirates, który przyleciał na Lotnisko Chopina był pierwszym lotem pasażerskim tego przewoźnika do Warszawy od marca br. Przewoźnik oferuje 2 połączenia tygodniowo do stolicy Polski, a od 7 października – 3. Klienci mogą bezpiecznie latać liniami do Dubaju oraz dalej do ponad 70 miejsc w stale rosnącej siatce Emirates.

Kilka lotów w tygodniu

- Cieszymy się, że możemy ponownie powitać Boeinga 777-300ER linii Emirates w Warszawie. Dziękujemy naszym partnerom i pozostałym interesariuszom za ich stałe wsparcie. Z nową energią wznawiamy nasze działania na polskim rynku i powracamy z ofertą bezpiecznych i niezapomnianych podróży do Dubaju oraz wielu innych kierunków. Z niecierpliwością czekamy na ponowne powitanie naszych polskich klientów na pokładach samolotów Emirates, wzmacniając jednocześnie obietnicę naszej marki o zapewnieniu niezwykłych wrażeń z podróży – mówi Maciej Pyrka, Country Manager Emirates w Polsce.

Linie Emirates będą obsługiwać trasę Dubaj-Warszawa swoim przestronnym, szerokokadłubowym samolotem Boeing 777-300ER, oferującym miejsca w klasach pierwszej, biznesowej i ekonomicznej. W piątki i niedziele samolot będzie wylatywał z Warszawy o 15:00 i lądował w Dubaju o 22:45 czasu lokalnego. Lot powrotny z Dubaju startuje o godz. 8:10 i ląduje w Warszawie o godz. 12:15 czasu lokalnego. Od 7 października do trasy zostanie dodane dodatkowe połączenie, które będzie realizowane w środy.

Z Dubaju dalej w świat

Polscy klienci mogą cieszyć się bezpiecznymi i wygodnymi połączeniami przez Dubaj do ponad 70 miast, w tym popularnych kierunków wypoczynkowych jak Malediwy czy Seszele. Pasażerowie linii Emirates mogą zatrzymać się w Dubaju. Miasto jest już otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Testy PCR na COVID-19 są obowiązkowe dla wszystkich osób przylatujących do Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, włączając w to podróżnych tranzytowych, obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rezydentów i turystów, niezależnie od kraju z jakiego przylatują.

Kierunek Dubaj

Miasto znane ze swej gościnności to jeden z najpopularniejszych kierunków podróży na całym świecie, oferujący skąpane słońcem plaże, zabytki czy też obiekty rekreacyjne. W 2019 roku Dubaj odwiedziło 16,7 miliona przyjezdnych, miasto gościło ponad 100 globalnych spotkań i wystaw, a także wydarzeń sportowych i rozrywkowych. Dubaj jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.

Elastyczność i pewność

Polityka rezerwacji Emirates daje klientom elastyczność oraz pewność planowania ich podróży. Klienci, którzy kupili bilety przed 31 lipca 2020 na podróż zaplanowaną do 30 listopada mogą elastycznie wprowadzać zmiany w podróży z powodu ograniczeń połączeń, w związku z sytuacjami wynikającymi z COVID-19 lub przy rezerwacji taryfy Flex lub Flex plus.

Darmowe pokrycie kosztów związanych z zachorowaniem na COVID-19

Klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot. W przypadku rozpoznania COVID-19 podczas podróży przewoźnik pokryje koszty świadczeń medycznych bez dodatkowych opłat ze strony pasażera. Ochrona przysługuje automatycznie pasażerom lecącym liniami Emirates do 31 października 2020 r. (pierwszy lot powinien odbyć się nie później niż 31 października 2020 r.) i obowiązuje przez 31 dni od momentu przebycia pierwszego odcinka podróży. Dzięki temu pasażerowie skorzystają z dodatkowej ochrony, nawet jeśli po podróży liniami Emirates polecą dalej. Więcej szczegółów: www.emirates.com/COVID19assistance.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie: www.emirates.com/yoursafety.

Więcej informacji skierowanych do międzynarodowych gości udających się do Dubaju można znaleźć pod linkiem www.emirates.com/flytoDubai.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2020-09-09 11:59:06
Komentarze
 
Polityka Prywatności