Turyści znów na pokładach promów Unity Line

„Podróżować to żyć.” Słowa duńskiego bajkopisarza - Hansa Christiana Andersena - wybrzmiewają dziś zaskakująco aktualnie. Oczywiście nie ma podróży bez otwartych granic. Unity Line - firma, która łączy Polskę i Skandynawię już od 25 lat z radością przyjęła informację o ponownym otwarci polskich granic.

Od soboty tj. 13 czerwca otwarto Polskie granic dla ruchu turystycznego. Mogą ją już przekraczać zarówno polscy obywatele, jak i mieszkańcy innych państw. Podróżni zyskali na nowo prawo do swobodnego wjazdu, wyjazdu oraz tranzytu przez terytorium RP. Nie będą już musieli odbywać kwarantanny.

Przez cały czas pandemii koronawirusa promy Unity Line regularnie kursowały pomiędzy Polską, a Szwecją przewożąc głównie ładunki. Nie funkcjonował praktycznie ruch pasażerski.

Teraz nadszedł czas na przywrócenie podróży turystycznych.

Oferta wycieczkowa Unity Line na 2020 rok była bogata. Ze względów na obowiązujące do tej pory reżimy sanitarne trzeba było anulować część wycieczek. Jednak wiele atrakcyjnych wyjazdów do Szwecji wciąż jest dostępnych.

Szczególnie godne polecenia są te, związane z aktywnym wypoczynkiem w zgodzie z naturą: „Rowerowy raj”, „Rozkołysana Asana” czy „Szwecja piękna z natury”. Po długiej izolacji, odrobina ruchu z pewnością wpłynie na wszystkich zbawiennie.

Jest oczywiście sporo innych możliwości związanych z tradycyjnym zwiedzaniem - podziwianie piękna skandynawskiej przyrody, degustacją dobrego wina, a nawet otarcie się o literaturę kryminalną.

Unity Line dba o to, aby pasażerowie promów nie musieli się martwić na zapas z powodu COVID-19. Dla bezpieczeństwa podróżujących operator promów w dalszym ciągu utrzymujemy wysoki reżim sanitarny na swoich statkach.

Szczegółów oferty przewozowej oraz proponowanych wycieczek należy szukać na stronie internetowej Unity Line.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2020-06-15 14:39:05
Komentarze
 
Polityka Prywatności