LOT - DWA NOWE POŁĄCZENIA KRAJOWE

20 czerwca br. Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurują dwa nowe połączenia krajowe (z Krakowa do Olsztyna i z Rzeszowa do Gdańska).

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią 20 czerwca br. kolejne dwa połączenia krajowe rozszerzając przez to wybór kierunku lotów. Tym samym pasażerowie będą mogli skorzystać z ponad 30 rejsów realizowanych w ramach dziewięciu krajowych portów lotniczych. Wszystkie loty realizowane od momentu wznowienia (1 czerwca br.) nowej siatki połączeń objęte są procedurą #BezpiecznyLOT.

Kraków - Szymany

20 czerwca br. LOT rozszerza siatkę połączeń krajowych obowiązującą od 1 czerwca br. Tym samym pasażerowie będą mieli do wyboru ponad 30 rejsów realizowanych w ramach dziewięciu krajowych portów lotniczych – z Warszawy do Gdańska, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry; z Krakowa do Gdańska i Olsztyna oraz z Rzeszowa do Gdańska.

Nowe połączenie na trasie Kraków - port lotniczy Olsztyn-Mazury, realizowane będzie od 20 czerwca br. trzy razy w tygodniu:

LO3507 13:30 – 14:40 KRK-SZY poniedziałki, środy, piątki
LO3508 15:40 – 16:45 SZY-KRK poniedziałki, środy, piątki

Rzeszów - Gdańsk

Drugie, nowe połączenie - na trasie Rzeszów-Gdańsk realizowane będzie raz w tygodniu, zgodnie z następującym rozkładem:

LO3515 13:20 – 14:40 GDN-RZE soboty
LO3516 15:40 – 17:05 RZE-GDN soboty

Obecny rozkład połączeń będzie obowiązywał do 30 czerwca. Wprowadzenie kolejnych kierunków, także międzynarodowych, uzależnione jest od lokalnych regulacji administracyjnych i bieżącej sytuacji epidemicznej w danym rejonie.

Bilety już od 99 zł

Nowe połączenia, podobnie jak pozostałe rejsy w ramach wznowionego rozkładu połączeń pasażerskich LOT-u, dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Bilety na lot w jedną stronę bez bagażu można kupić już za 99 PLN.


Wszystkie zaplanowane połączenia realizowane będą w oparciu o procedurę #BezpiecznyLOT. Zmiany związane z ochroną pasażerów i załóg pokładowych w trakcie rejsów obejmują m.in. zachowanie dystansu przestrzennego na pokładach samolotów, zmianę limitu bagażu podręcznego, obowiązek noszenia maseczek, czy modyfikację serwisu pokładowego zgodnie z zasadą ograniczonego kontaktu pomiędzy pasażerami i obsługą.

Zalecenia dla podróżnych znajdują się na stronie LOT.com w zakładce Zalecenia dla podróżnych, natomiast szczegółowy opis procedur epidemicznych, wprowadzonych w ramach wznowionych lotów pasażerskich LOT-u w zakładce #BezpiecznyLOT.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2020-06-10 15:32:39
Komentarze
 
Polityka Prywatności