Wakacje w kraju z Itaką

Biuro Podróży Itaka rozpoczyna sprzedaż oferty wypoczynkowej Polskie Lato.

W związku z zainteresowaniem wyjazdami krajowymi i dojazdem własnym ITAKA podjęła decyzję o rozszerzeniu oferty o wypoczynek w Polsce. Na starcie oferta Polskie Lato obejmuje ok. 60 hoteli. To dopiero początek, oferta pozyskana w krótkim czasie kontraktowania będzie sukcesywnie wzbogacana o nowe obiekty. Przygotowano wyselekcjonowane hotele w najpiękniejszych regionach kraju, zarówno w znanych kurortach, jak i kameralnych miejscowościach w ciekawych turystycznie zakątkach Polski. ITAKA proponuje hotele zróżnicowane pod względem kategoryzacji i typologii: od najmodniejszych resortów na wybrzeżu, po górskie pensjonaty i obiekty uzdrowiskowe.

Oferta krajowa Itaki została podzielona na trzy regiony: Morze, Góry i Jeziora. Nad morzem mamy do wyboru hotele w Chłapowie. Gdańsku, Gdyni, Helu, Jastarni, Juracie, Kołobrzegu, Łebie, Mielnie, Międzyzdrojach, Sopocie, Świnoujściu i Ustce, W górach można wypoczywać z Itaką w Białce Tatrzańskiej, Długopolu Zdrój, Kliczkowie, Korbielowie, Kowarach, Krakowie, Lipowej, Polańczyku, Szczawnicy, Szczyrku, Szklarskiej Porębie, Świeradowie Zdrój, Zakopanem, Zębie i Zawierciu. Hotele w Augustowie, Chmielnie, Cybulewie, Gibach, Gołdapi, Gowidlinie, Jezierzanach, Jeziornej, Mikołajkach, Morągu, Olsztynie, Ostrudzie, Rucianem -Nidzie, Sulęczynie i miejscowości Wilimy oferują wypoczynek nad wodą.


Nowy produkt stanowi także alternatywę dla Klientów ITAKI, którzy z różnych powodów nie skorzystają tego lata z wyjazdów zagranicznych. Z oferty Polskie Lato będą mogli skorzystać również Klienci, którzy już zrezygnowali z tegorocznych wyjazdów i oczekują na zwrot wpłaconych środków po 180 dniach.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2020-05-27 15:19:11
Komentarze
 
Polityka Prywatności