CZAS NA NOWE TRENDY W TURYSTYCE

Koniec marca to czas na kiedy w Gdańsku odbywa się największa na Pomorzu konferencja branży turystycznej - Nowe Trendy w Turystyce.

W tym roku Nowe Trendy w Turystyce obchodzą swoje 10-lecie. W trakcie tej konferencji przedstawiciele branży turystycznej dzielą się w swoimi doświadczeniami, pozyskują cenną wiedzę i nawiązują nowe kontakty. Prezentacje, panele dyskusyjne, warsztaty z ekspertami odbędą się 29 marca w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Nowe Trendy w Turystyce to jedna z ważniejszych konferencji branży turystycznej w Polsce. Co roku bierze w niej udział ok. 500 osób. W tym roku odbędą się m.in. prelekcje, panele, warsztaty i wykłady, prowadzone przez najlepszych w swoich dziedzinach specjalistów z Polski i zagranicy. Ponadto odbędą się spotkania stolikowe oraz działać będzie strefa wystawców. Rozstrzygnięty zostanie również prestiżowy konkurs Tourism Trends Awards 2019.

W programie tegorocznej konferencji znajdują się takie tematy jak: Marketing Nieoczywisty, Marketing Kierunku, Statystyki, Nowe Technologie, Zarządzanie, a także liczne warsztaty i spotkania. Swoimi doświadczeniami podzielą się branżowi eksperci m.in. Jacek Kotarbiński, Piotr Bucki, Magdalena Pawłowska, Wioletta Hamerska i Magdalena Kachniewska, a także znany podróżnik kulinarny - Robert Makłowicz.

Konferencja NTT koncentruje się przede wszystkim na najnowszych trendach, jakie w danym roku występują w branży turystycznej. Stwarza ona możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań oraz niesztampowych akcji i pomysłów, które pozwalają wygenerować jeszcze większy ruch turystyczny oraz lepiej obsługiwać gości.

28 marca w przeddzień NTT 2019 odbędzie się IX Gremium Ekspertów Turystyki, czyli organizowane co 2 lata spotkanie przedstawicieli świata nauki, biznesu, władz rządowych i samorządowych oraz organizacji pozarządowych branży turystycznej.

Szczegółowe informacje o konferencji Nowe Trendy w Turystyce można znaleźć na stronie https://trendywturystyce.pl/. Tu też można dokonać rejestracji udziału w tym wydarzeniu.

JEN


data ostatniej modyfikacji: 2019-02-14 09:40:17
Komentarze
 
Polityka Prywatności