Podróże i rekreacja

Unity Line kończy rok 100-lecia odzyskania niepodległości specjalnymi rejsami

UNITY LINE - REJSY

Unity Line proponuje na wesoło uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji organizuje specjalny rejs. Ciekawie zapowiada się też Rejs Andrzejkowy oraz Sylwester na morzu.

Kabaret OT.TO, Małgorzata Ostrowska, Shazza, Michał Wiśniewski i kabaret Pod Wyrwigroszem… To długa lista gwiazd, które popłyną z Unity Line w listopadzie i grudniu. Artyści rozdzielą się na trzy programy: Rejs Niepodległościowy, Andrzejki na fali i Rejs Sylwestrowo-Noworoczny, a wszystkie imprezy odbędą się na flagowym promie przewoźnika: Polonii.

Niepodległość świętowana na morzu

10-11 listopada to szczególny weekend. Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbędzie się wiele przyjęć. Jedno z ciekawiej ulokowanych będzie z pewnością to na promie Polonia płynącym po otwartym morzu. Miejsce to jest jak najbardziej odpowiednie bo 100-lecie odzyskania niepodległości, to także 100-lecie odzyskania dostępu Polski do morza.

Uczestnicy Rejsu Niepodległości będą mieli okazję radośnie obchodzić największy tegoroczny jubileusz słuchając największych przebojów Małgorzaty Ostrowskiej i śmiejąc się przy skeczach kabaretu OT.TO. Po jednej stronie poważna „Szklana pogoda”, po drugiej żartobliwa „Zasmażka” – każdy znajdzie coś dla siebie.

Andrzejkowe wróżby Shazzy

Czy nasza przyszłość zapisana jest w gwiazdach? Tego nie wiadomo. Pewne jest tylko to, że w harmonogramie Unity Line Andrzejki są wpisane pod datą 24 listopada. Tego dnia na promie Polonia wokalista Michał Wiśniewski pokaże swoje aktorskie oblicze. Autoironicznym spektaklem „Chory na sukces” spróbuje udowodnić, że gwiazda też człowiek. Muzyczne show należeć będzie do Shazzy. Nie trzeba być wróżką, aby przewidzieć, że jej energetyczne piosenki rozgrzeją publikę.

Sylwester na morzu

Unity Line proponuje pożegnać rok 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości na pełnym morzu. Sylwester na promie Polonia to nie jedna noc, ale aż dwie doby rozrywki. Podróż zaczyna się standardowo od dobrego jedzenia, drinków i dyskoteki, ale kończy niezwyczajnie. W Nowy Rok będzie można nie tylko kontynuować zabawę, ale dodatkowo obejrzeć występ kabaretu Pod Wyrwigroszem oraz zwiedzić szwedzkie Ystad. Tak, aby zarówno koniec 2018 roku, jak i początek 2019 roku wygenerował dobre wspomnienia. To jeden z corocznych bestsellerów przewoźnika, więc trzeba się spieszyć z rezerwacją.

Prezentowane rejsy to tzw. rejsy okrężne. Prom wypływa ze Świnoujścia, przemierza trasę do Ystad, po czym wraca do Polski. W tym czasie pasażerowie mają czas na relaks. Ogromną zaletą tego typu imprez jest to, że wszystkie udogodnienia znajdują się w jednym miejscu – na promie. Jest więc i restauracja, i dyskoteka, i – co ważne – wygodne kabiny tuż obok, aby można było w dogodnym dla siebie momencie odpocząć.

JEN


data ostatniej modyfikacji: 2018-09-24 10:23:56
Komentarze

Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
UG-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności