Podróże i rekreacja

Wspólny program lojalnościowy Emirates i flaydubai

Program Emirates Skywards zastąpił program lojalnościowy linii flydubai OPEN, tym samym stając się wspólnym programem linii Emirates i flydubai.

Dzięki temu połączeniu członkowie programu Emirates Skywards mogą gromadzić punkty Skywards Miles i Tier Miles, podróżując obiema liniami. Dotychczasowi członkowie programu OPEN mogą zapisać się do programu Emirates Skywards, aby w dalszym ciągu gromadzić mile flydubai.


Wspólny program lojalnościowy przewoźników powstał na bazie bliskiej współpracy Emirates i flydubai, która obejmuje porozumienie code-share na rozbudowanej globalnej siatce połączeń i szereg inicjatyw w zakresie działalności handlowej, planowania siatki połączeń i obsługi lotniskowej.


Członkowie Emirates Skywards będą zdobywać punkty Skywards Miles i Tier Miles na wszystkich połączeniach flydubai. Członkowie programu mogą także wymieniać mile lub płacić częściowo milami i gotówką za bilety lotnicze flydubai oraz dodatki takie jak posiłki zamawiane z wyprzedzeniem czy miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi.


Członkowie Emirates Skywards mogą skorzystać z kalkulatora mil flydubai na stronie internetowej Emirates, aby sprawdzić, ile mil zdobędą za poszczególne rodzaje biletów na wybranym przez nich połączeniu.


Podróżując liniami flydubai, członkowie Emirates Skywards Silver, Gold i Platinum mogą skorzystać z ekskluzywnych usług niezależnie od klasy rezerwacji, w tym dodatkowego limitu bagażu i przyspieszonej odprawy przy stanowiskach flydubai dla pasażerów klasy biznes.


Ponadto nowi członkowie Emirates Skywards otrzymają bonus za pierwszy lot, jeśli zarezerwują pierwszy lot liniami Emirates lub flydubai w ciągu sześciu miesięcy od chwili dołączenia do programu.


Program Emirates Skywards jest nieustannie udoskonalany, dając swoim członkom większe możliwości gromadzenia mil i wyboru nagród spośród bogatej oferty partnerów z branży lotniczej, turystycznej i lifestylowej. W ciągu ostatnich trzech miesięcy w programie pojawiła się oferta „My Family”, która umożliwia łączenie mil i zapewnia członkom większą elastyczność w zarządzaniu milami dzięki niższym stawkom wykupu i przekazywania punktów Skywards Miles.


Powiększyła się także lista strategicznych partnerów programu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich – wśród nich pojawił się Bank Islamski Dubaju (Dubai Islamic Bank), który wprowadził karty kredytowe Emirates Skywards, oraz firma Emaar Malls, która umożliwia zdobywanie punktów Skywards Miles za zakupy dokonywane w centrum handlowym Dubai Mall.

JEN


data ostatniej modyfikacji: 2018-08-30 12:45:50
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
220x300_70.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSIiZ - zajęcia
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności