Podróże i rekreacja

Pakiet korzyści dla klientów linie Emirates w Dubai Parks and Resorts

Linie Emirates nawiązały współpracę z Dubai Parks & Resorts, aby zaoferować swoim klientom specjalne, dodatkowe bonusy w dubajskich parkach rozrywki.

Pasażerowie Emirates będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty w Dubai Parks and Resorts - największym zintegrowany parku rozrywki w regionie - gdy kupią dwudniowy bilet, ważny we wszystkich czterech parkach, w tym MOTIONGATE™ Dubai, BOLLYWOOD PARKS™ Dubai, LEGOLAND® Dubai i LEGOLAND® Water Park. Klienci posiadający ważną rezerwację Emirates mogą w prosty sposób zamówić bilety na dwudniowy pobyt w Dubai Parks and Resorts poprzez zakładkę "zarządzaj swoją rezerwacją” na emirates.com.

Klienci mogą wybrać się do któregokolwiek z czterech parków w ciągu dwóch dni – koszt biletu dla osoby dorosłej wynosi 495 AED, dla dziecka 435 AED. Dubai Parks and Resorts oferuje ponad 100 różnych kolejek górskich i atrakcji, jak również sklepy, restauracje i lokale rozrywkowe.

Ekskluzywna wejściówka od Emirates i Dubai Parks & Resorts zawiera specjalną opaskę na rękę RFID (identyfikacja wykorzystująca fale radiowe), która zapewnia klientom dodatkowe korzyści, takie jak:

  • Punkty o wartości 250 AED do wykorzystania w ciągu dwóch dni w restauracjach i stoiskach oferujących jedzenie oraz napoje na terenie parków oraz w cyfrowych fotobudkach.

  • 10% zniżki na wszystkie produkty w punktach sprzedaży na terenie parków rozrywki

  • Trzy przepustki Q-Fast dziennie, pozwalające na ominięcie kolejek w parkach MOTIONGATE™ Dubai, BOLLYWOOD PARKS™ Dubai oraz LEGOLAND® Dubai. Przepustkę można wykorzystać jednorazowo na wybranej kolejce górskiej.

  • 15% zniżki na wszystkie dania i napoje w Lapita Hotel – ośrodku w stylu polinezyjskim, który znajduje się na terenie parku.

Podróżni odwiedzający Dubaj zawsze znajdą coś dla siebie w tym tętniącym życiem mieście. Oprócz emocjonującej zabawy w parkach rozrywki, metropolia zapewnia słoneczną pogodę przez cały rok, światowej klasy sklepy i restauracje oraz piękne, piaszczyste plaże.

JEN/mater. pras.


data ostatniej modyfikacji: 2018-07-30 08:25:19
Komentarze

Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności