Podróże i rekreacja

Ryanair akceptuje płatność kartą UATP

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie poinformowała o zawarciu nowej umowy z UATP (Universal Air Travel Plan), w ramach której klienci korporacyjni będą mieli jeszcze więcej możliwości rezerwacji lotów w najniższych cenach na Ryanair.com.

Ryanair zaakceptuje płatność kartą korporacyjną UATP na wszystkich rynkach oraz we wszystkich walutach zarówno przy standardowej rezerwacji online jak i w aplikacji mobilnej.

Klienci Ryanaira mogą zarezerwować wyjazdy biznesowe i wakacyjne aż do października 2019r, oczywiście w najniższych cenach. W ramach programu 'Always Getting Better' mogą także korzystać z dodatkowych udogodnień:

  • Obietnica ceny - znajdź tańszy lot, a my zwrócimy różnicę i dodamy 21zł na Twoje konto My Ryanair

  • Obietnica punktualności - 90% naszych lotów będzie na czas

  • Obniżona opłata za przewóz bagażu rejestrowanego 105 zł za 20kg

  • Loty łączone na lotniskach w Rzymie, Mediolanie i Porto, wkrótce więcej lotnisk

  • Ryanair Rooms i zwrot 10% w punktach Travel Credit

- Miło nam poinformować, iż od teraz akceptujemy płatność kartą UATP, umożliwiając naszym klientom biznesowym rezerwację lotów w najniższych cenach na Ryanair.com. Dzięki akceptacji płatności kartą UATP rezerwacja lotów stanie się jeszcze prostsza dla naszych międzynarodowych klientów korporacyjnych - powiedział Robin Kiely, Head of Communication Ryanaira.

- Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Ryanairem i jego klientami korporacyjnymi, którzy będą mogli korzystać ze swojej ulubionej metody płatności. Ryanair jest strategicznym graczem na rynku, a akceptacja kart UATP we wszystkich kanałach sprzedaży i na wszystkich rynkach to wygrana wszystkich klientów korporacyjnych - mówi Wandy Ward, Wice Prezydent, Marketing and Communications.

UATP to globalne korporacyjne rozwiązanie płatności za podróż, którego właścicielem i operatorem są światowe linie lotnicze. Sieć UATP składa się z globalnych linii lotniczych, które wystawiają karty opłat akceptowane przez tysiące handlowców na całym świecie za płatności za usługi lotnicze, kolejowe i biura podróży. Korporacje na całym świecie korzystają z kart UATP do kupowania i śledzenia podróży. UATP obniża koszty przyjmowania płatności za podróż i zwiększa udział w rynku korporacyjnym dzięki zwiększonej sprzedaży.


data ostatniej modyfikacji: 2018-07-18 09:12:01
Komentarze

Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura SGGW w nocy
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności