Podróże i rekreacja

FLIMY PROMUJĄCE CHORWACJĘ UZNANE ZA NAJLEPSZE NA ŚWIECIE

Film promocyjny ze znanymi chorwackimi sportowcami i artystami najlepszym filmem promocyjnym na świecie w 2017 roku.

Chorwacka Wspólnota Turystyczna otrzymała dwie główne nagrody, od jury oraz od publiczności, w kategorii najlepszy na świecie film promocyjny zrealizowany przez organizacje turystyczną.

Decyzją amerykańskiego jury Citizine Networks i National Association of Broadcasters (NAB) film promocyjny Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej "Ambasadorzy chorwackiej turystyki" z udziałem znanych chorwackich sportowców i artystów otrzymał DATA nagrodę prestiżową "Travel Video Awards" w kategorii "Best Video by a Tourism Organization".

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w centrum Las Vegas w obiekcie House of Blues. Nagrodę wręczoną przez założyciela i prezesa Zarządu Citizine.tv Philipa DeBevoisea, osobiście odebrał dyrektor Centrali Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej, Kristjan Staničić.

- Bardzo nas ucieszyła wiadomość o kandydaturze naszego filmu promocyjnego do nagrody w kategorii najlepszy film promocyjny zrealizowany przez organizacje turystyczną. Nagroda jest dla nas ogromną radością i satysfakcją. Dla Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej i jej partnerów jest to potwierdzenie, że tworzymy wysokiej jakości materiały promocyjne, które zostały uznane na rynku międzynarodowym i zauważone przez branże, a także docenione przez licznych miłośników podróżowania na całym świecie - powiedział dyrektor Staničić. Podziękował szczególnie wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób uczestniczyli w produkcji filmu promocyjnego oraz wszystkim tym, którzy oddając swój głos przyczynili się do zdobycia tej wartościowej nagrody. "Gratulacje dla wszystkich finalistów i nominowanych, którzy zaprezentowali swoje wspaniałe projekty. To wielki zaszczyt zdobyć nagrodę wśród tak silnej konkurencji', dodał Staničić.

- Ta nagroda stanowi dowód na dobrze przeprowadzone pozycjonowanie Chorwacji na rynkach międzynarodowych, a także jest potwierdzeniem rozwoju w prezentowaniu potencjału turystycznego naszego kraju na całym świecie. Szczególnie jestem dumny z mojego zespołu w Ministerstwie Turystyki, który potraktował projekt innowacyjne i razem z Chorwacką Wspólnotą Turystyczną stworzył film promocyjny, którego jakość doceniła światowa branża - powiedział Minister Turystyki Republiki Chorwacji, Gari Cappelli, który pogratulował wszystkim, którzy poprzez stworzenie tego projektu przyczynili się do promocji Chorwacji jako atrakcyjnej destynacji turystycznej, która poprzez dywersyfikację oferty na wybrzeżu i na kontynencie przyciąga turystów ze wszystkich stron świata.

dodane przez JEN


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-26 15:14:57
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności