Podróże i rekreacja

IZRAEL. KONKURS O PUSTYNI NAGEW

Na targach turystycznych ITB w Berlinie, Ministerstwo Turystyki Izraela ogłosiło start konkursu #PopUpOasis, którego celem jest podkreślenie walorów turystycznych Pustyni Negew jako optymalnej zimowej destynacji dla turystów z Europy.

Konkurs trwa do 25 marca br. a jego zwycięzcy otrzymają w nagrodę pobyt na luksusowym campingu w Kraterze Ramon w samym sercu izraelskiej Pustyni Negew. Dedykowany jest mieszkańcom Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwecji oraz Finlandii jako część kampanii marketingowej „NEGEW: Prawdziwie Magiczna Pustynia”.

 IZRAEL.__POP_UP_OASIS_1.jpg

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie www.visitnegev.com

„Pustynia Negew, z jej wspaniałym klimatem, znakomitymi możliwościami uprawiania sportów i unikalnymi krajobrazami, jest obecnie najgorętszym zimowym kierunkiem dla Europejczyków”- powiedział Dyrektor Generalny Ministerstwa Turystyki Izraela, Amir Halevi podczas inauguracji konkursu.

„Turyści, którzy kochają ekstremalne wyzwania, mogą skorzystać z oferty tanich lotów oraz wielu opcji zakwaterowania na pustyni i uprawiać sporty takie jak wspinaczka czy jazda górskimi rowerami od Morza Martwego aż po Morze Czerwone. Każdy może poczuć magiczny i niepowtarzalny klimat Pustyni Negew”.

W ramach #PopUpOasis na początku kwietnia do Izraela wyjadą przedstawiciele środowisk opiniotwórczych, dziennikarze i celebryci z krajów objętych konkursem.

Zaplanowano dla nich szereg atrakcji m.in. wycieczki piesze i rowerowe, zwiedzanie parku Timna, wizytę w Kibucu Ketura, Ein Avdat i Sde Boker.

Dodatkowo, triumfatorzy konkursu, dla których wyjazd przewidziany jest na drugą połowę kwietnia 2018, zamieszkają w miejscach z typowo pustynnym klimatem - w Kibucu Elifaz oraz hotelu iBex w Micpe Ramon.

Więcej informacji na temat Pustyni Negew można znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Turystyki Izraela: https://new.goisrael.com/area/negev

dodane przez JEN


data ostatniej modyfikacji: 2018-03-19 15:36:22
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności