Podróże i rekreacja

VIENNA HOUSE EASY ANGELO KATOWICE WŚRÓD NAJLEPSZYCH HOTELI BIZNESOWYCH

Katowicki hotel Vienna House Easy Angelo został finalistą konkursu PROFIT HOTEL AWARDS 2017. Wręczenie nagród odbyło się w grudniu ubr. podczas XII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2017 w Warszawie. Hotel znalazł się w gronie finalistów w kategorii Hotel biznesowy / konferencyjny.

Hotel Vienna House Easy Angelo Katowice funkcjonuje na rynku od 2010 roku i oferuje, poza pokojami i apartamentami, ogromną przestrzeń konferencyjną o powierzchni prawie 1400 m². Obiekt promuje koncepcję kreatywnych spotkań, w których goście mogą wybrać niestandardowe ustawienie sali, z wykorzystaniem puf czy foteli, a podczas przerw kawowych korzystać z kreatywnych, zdrowych przekąsek z regionalnym akcentem. Z tych też powodów jest chętnie wybierany przez gości podróżujących biznesowo i organizujących spotkania oraz konferencje. W 2017 roku obiekt dołączył do grona hoteli marki "Vienna House Easy", designerskich obiektów w stylu "smart-casual" urządzonych w nowoczesnym, świeżym i swobodnym stylu.

"To wyróżnienie jest potwierdzeniem, że Vienna House Easy Angelo Katowice jest nadal chętnie wybieranym obiektem na katowickim rynku. Najmocniejszym punktem hotelu, poza bardzo indywidualnym podejściem do naszych gości oraz doskonałą lokalizacją, jest zaangażowany zespół, który pełni rolę prawdziwego gospodarza" - mówi Tomasz Piórkowski, dyrektor regionalny Vienna House na Polskę południową.

Nagrody Profit Hotel Awards są przyznawane co roku hotelom i obiektom noclegowym w 12 kategoriach. Spośród nadsyłanych zgłoszeń, komisja konkursowa złożona z prelegentów i panelistów konferencji Forum Profit Hotel, wybiera finalistów konkursu - maksymalnie trzech w każdej kategorii - oraz ich zwycięzców. Konkurs organizowany jest przez BROG Marketing.

dodane przez JEN


data ostatniej modyfikacji: 2018-01-16 08:00:38
Komentarze

Nauka języka za granicą
STUDENTNEWS_box.png
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura