Podróże i rekreacja

Dubaj Shopping Festival (DFS)

Dwudziesta trzecia edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 26 grudnia do 27 stycznia i ma zachęcić miliony ludzi do udanych ekskluzywnych zakupów, podziwiania sklepowych witryn i iudzału w imprez rozrywkowych.

 
Podczas Dubaj Shopping Festiwal klienci będą mieli możliwość poznania produktów najlepszych światowych marek i skorzystania z promocji oraz wyprzedaży jak również uczestniczenia w codziennych konkursach z cennymi nagrodami.

 

Dobijanie targu na tradycyjnym suku

Dubaj to raj dla miłośników zakupów. Znaleźć tu można szeroką ofertę sklepów dostępnych okażdej porze dnia. Oprócz znanych centrów handlowych Dubaj proponuje szeroką ofertę handlową opartą o bardziej lokalne i tradycyjne formy zakupów. Suki, czyli targi arabskie zlokalizowane są z dala od blichtru centrów współczesnego Dubaju. Godne polecenia są zwłaszcza suki położone w okolicach starego miasta, gdzie z powodzeniem można robić zakupy w oparciu o tradycyjne formy targowania się. Znajdzie się tu misterną biżuterię dostępną w korzystnych cenach, perfumy oraz zioła i przyprawy orientalne.

Outlety kuszą bogatą ofertą i doskonałymi cenami

Wśród znanych outletów wyróżnić należy The Outlet Village i Dubai Outlet Mall, gdzie w okazyjnych cenach można znaleźć ponad 100 sklepów oferujących końcówki serii znakowane znanymi markami. Dla poszukujących innych produktów, niż te sygnowane luksusowymi znakami Tiffany’ego czy Calvina Kleina, dobrym wyborem będzie Dragon Mart – centrum handlowe z onad 4000 sklepami. Można tu znaleźć wszystko od mebli, przez bieliznę, ubrania i buty, zabawki, materiały po sprzęt elektroniczny. Sklepy zlokalizowane w Dragon Mart swoją ofertę kierują zarówno do klientów detalicznych, jak i hurtowych.

Zakupy i relaks w centracj handlowo-rozrywkowych

Godnym polecenia dla turystów jest Global Village, ośrodek kulturalno-handlowo-rozrywkowy otwarty od listopada do kwietnia. Przez pół roku staje się on miejscem, gdzie mieszkańcy i turyści polują na unikane przedmioty, podarunki i pamiątki z całego świata. Wszystko odbywa się w przyjaznej, gościnnej atmosferze, w której można próbować wyśmienitych potraw pochodzących z różnych części globu.

dodane przez JEN


data ostatniej modyfikacji: 2017-12-28 10:30:47
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności