Podróże i rekreacja

5 aplikacji, które pokocha każdy turysta!

Lubisz podróże? Może wyjeżdżasz często służbowo lub jedziesz za granicę w celach edukacyjnych? Szkoła językowa Sprachcaffe organizująca kursy w 11 państwach na 5 kontynentach stworzyła listę najbardziej przydatnych w podróży aplikacji. Na kursach językowych Sprachcaffe spotykają się osoby z całego świata. Oto, co polecają!

PackPoint

Masz problemy z pakowaniem? Nie wiesz, jakich ubrań będziesz potrzebował w miejscu, do którego jedziesz? Packpoint to aplikacja, która przygotuje dla Ciebie listę rzeczy, które trzeba spakować w zależności od typu i długości Twojej podróży, planowanych zajęć i prognozy pogody. Nie musisz się już martwić, że o czymś zapomnisz!

Around me

Potrzebujesz znaleźć najbliższy bankomat? Musisz szybko zatankować albo coś zjeść po długiej podróży? AroundMe wskaże Ci, gdzie jest najbliższa restauracja, bank, stacja benzynowa. Poprzez aplikację zarezerwujesz również hotel i sprawdzisz, co grają w kinie. Wszystko w jednym miejscu.

Currency Converter Plus

Nie możesz poradzić sobie z przeliczeniem swojej waluty na waluty kraju, który właśnie odwiedzasz? Wiemy, jak bardzo jest to kłopotliwe. Mamy jednak dobrą wiadomość, nie musisz się już tym martwić! Jedną z najlepszych aplikacji dla podróżnych, która pomoże w przeliczaniu walut jest Currency Converter Plus. Nie zajmuje dużo pamięci i jest szybka, a ponad to, nie wymaga użycia transmisji danych.

Diana

Lubisz spacery po różnych zakątkach miasta? Jak już się zmęczysz, z pewnością będziesz chciał znaleźć miłe miejsce na odpoczynek: taras, bar, miejsce, gdzie napijesz się piwa czy wina lub zjesz pyszne lody. Diana jest Twoją osobistą asystentką w podróży. Nie zwraca uwagi wyłącznie na Twoją lokalizację, jak inne aplikacje, ale też na Twoje upodobania. Zaprowadzi Cię do miejsca, które na pewno przypadnie Ci do gustu!

Hyperlapse

Hyperlapse to jedna z najpopularniejszych aplikacji wśród kursantów Sprachcaffe. Należy ona do Instagrama i opiera się na technice Stop Motion (tworzy animowane obrazy ze zwykłych zdjęć). Nie będziesz musiał zatrudniać specjalistów, aby sprawili, że Twój film będzie niesamowity. Odkryj w sobie pasję i stwórz wyjątkową pamiątkę z podróży!


data ostatniej modyfikacji: 2017-12-06 11:09:42
Komentarze
Ostatnie:
15.01.2018 14:45
Dodał(a): ~Diana
Super sprawa! Ja aplikowałam na Camp America i mam nadzieję, że będę miała szansę pojechać do Stanów na work&travel więc na pewno takie aplikacje będą dla mnie bardzo pomocne, szczególnie ta z wyszukiwaniem miejsc na odpoczynek dobranych do mojego gustu bardzo mi się podoba

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
UMCS_220.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności