www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Podróże i rekreacja

W ITACE JUŻ LATO 2018

ITAKA, największy polski touroperator, rozpoczyna sprzedaż LATA 2018. Ponad 1300 ofert, 6 nowych destynacji, w tym 4 wyspy. Nowe hotele i wycieczki objazdowe. Nowe kierunki i miejsca, gdzie od lat lubią wypoczywać Polacy. To już 29. lato z ITAKĄ.

Lato w Grecji

Do 12 kierunków greckich, w tym 10 wysp, dochodzą kolejne: Chios i Limnos na Morzu Egejskim. Greckie nowości zainteresują osoby, które szukają prawdziwych greckich klimatów poza głównymi centrami turystycznymi. W Grecji ITAKA wzmacnia kluczowe kierunki: Kretę, Zakynthos, Rodos i Kos, dodając 75 nowych hoteli. Ischia, zielona wyspa na wysokości Neapolu, to piękne plaże i wakacje we włoskim stylu. Całkiem inna jest Pantelleria, uwielbiana przez celebrytów. Tajemnicza, dzika, wulkaniczna wyspa spodoba się wszystkim, którzy pragną uciec od codzienności. Wartym polecenia jest wypoczynek na uroczej wyspie Thassos.

Jak nie Grecjia to może Bałkany lub Hiszpania

W ofercie Lato 2018 są nowe hotele na Sardynii i Riwierze Adriatyckiej. W Toskanii czekają zarówno wysokiej klasy hotele na wybrzeżu, jak i klimatyczne miejsca w typowej scenerii toskańskich wzgórz i cyprysów. Macedonia i Czarnogóra to kolejne nowości i dalszy rozwój kierunków bałkańskich. W Macedonii ITAKA zaprasza nad malownicze Jezioro Ochrydzkie, a w Czarnogórze do najpiękniejszych miejsc w rejonie Zatoki Kotorskiej i Ulcinja z 13-kilometrową plażą. Na turystów wybierających się z ITAKĄ do Albanii czeka kolejne miejsce do odkrycia – karaibska plaża Ksamil.

Wraca Egipt i Tunezja

Na Lato 2018 nie zabraknie oczywiście Wysp Kanaryjskich i najsłynniejszych hiszpańskich Cost. Na Majorce ITAKA przygotowała najszerszą ofertę w Polsce: 40 hoteli, w tym 10 nowości.
W Turcji są 33 nowości hotelowe, z czego aż 18 to hotele 4-gwiazdkowe, najchętniej wybierane przez klientów ITAKI.

Najlepiej sprzedającym się kierunkiem egipskim jest Marsa Alam. W ofercie na Lato 2018 znajdą się wszystkie hity Lata 2017 w jeszcze lepszych cenach.

Wraca Djerba z nowymi hotelami, a także Zarzis i Mahdia z jednymi z najpiękniejszych plaż w Tunezji.

Więcej wycieczek objazdowych

Na stałe do portfolio ITAKI wpisały się Wyspy Zielonego Przylądka, które są ofertą całoroczną: relaks latem, sport w zimie.
Na Lato 2018 ITAKA proponuje ponad 260 programów wycieczkowych. Będzie zdecydowanie więcej miejsc na wycieczki do Portugalii i do Chin, rozwinięto ofertę wycieczkową do Włoch. ITAKA wprowadza także nowe wycieczki poświęcone atrakcyjnym regionom np. we Francji i Wielkiej Brytanii. W związku z nowymi czarterami jest więcej wycieczek po Bałkanach. Nowe trasy obejmują Kosowo, Bośnię i Hercegowinę, Albanię, Czarnogórę i Chorwację.

Oferty specjalne

Już po raz 6. ITAKA zaprasza rodziny z dziećmi do Klubów Przyjaciół ITAKI i na wycieczki objazdowe z programami edukacyjno-rozrywkowymi. Do najbardziej wymagających Klientów adresowane są hotele z 16. już edycji projektu ITAKA & GALA – Podróże w stylu gwiazd. Po raz 3. ITAKA prezentuje hotele dla dorosłych. Poszerzana jest kategoria Wakacje bez przeszkód, obejmująca hotele z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.

Oferta Lato 2018 objęta jest promocją. Ceny już od 1099.

dodane przez JEN


data ostatniej modyfikacji: 2017-09-29 13:09:04
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017-10
miniatura