www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Podróże i rekreacja

Neckermann Podróże rozwija ofertę City Breaks

City Breaks czyli krótkie wyjazdy do miast to coraz częściej wybierana forma wypoczynku. Neckermann rozszerza ofertę hoteli w najpopularniejszych metropoliach.

Zakupy w Rzymie, festiwal piwa w Pradze, koncert w Wiedniu - takie spędzanie wolnego czasu staje się coraz bardziej popularne. W piątek wsiadamy do samolotu lub auta, a w niedzielę wracamy pełni wrażeń z nową energią. City Breaks czyli krótkie wyjazdy do znanych miast, podczas których można poznać ich regionalną kuchnię, odkryć zabytki czy zasmakować nocnego życia są dla wielu osób sposobem na odpoczynek i szybkie oderwanie się od codzienności. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, biuro Neckermann Podróże rozszerza ofertę hotelową w najsłynniejszych europejskich metropoliach. W ofercie "City Breaks" znalazło się ponad 500 hoteli w 65 miastach, w tym w tych najchętniej wybieranych na weekend jak: Rzym, Barcelona, Paryż, Lizbona czy Praga.

- Coraz większa dbałość o jakość czasu wolnego, który coraz częściej spędzamy aktywnie, ma przełożenie w rosnącym zainteresowaniu krótszymi wyjazdami, w tym także typu city breaks. - mówi Efe Türkel, zastępca prezesa Neckermann Podróże. - W naszej najnowszej ofercie klienci znajdą bogatą ofertę hoteli w najciekawszych europejskich miastach, do których będą mogli udać się samodzielnie, lub też skorzystać z oferowanej przez nas szerokiej siatki połączeń liniowych z dowolnych lotnisk krajowych. - dodaje.

Ile będzie kosztować nas wyjazd typu city breaks z Neckermann Podróże? Trzy noclegi w Pradze w 4-gwiazdkowym hotelu ze śniadaniami to koszt od 507 zł/os., natomiast w Berlinie od 624 zł/os. Wybierając hotel 3-gwiazdkowy w Lizbonie za pobyt o tej samej długości zapłacimy od 528 zł/os. Korzystając z oferowanego przez Neckermann Podróże pakietu z przelotem obejmującego 3-noclegi ze śniadaniami zapłacimy 1167 zł/os. w Barcelonie i ok. 1400 zł/os. w Amsterdamie. Krótki pobyt w Budapeszcie - 2 noce z przelotem - to koszt od 975 zł/os. Więcej: http://www.neckermann.pl/lp/pomysl_na_weekend/

dodane przez JEN


data ostatniej modyfikacji: 2017-08-24 14:54:29
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Uniwersytet___l__ski_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Centrum Biblioteczno-Informacyjne WUM
miniatura
miniatura