www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Podróże i rekreacja

Najsłynniejsza wystawa ogrodnicza w Czechach

Ołomuniec na Morawach Środkowych (około półtorej godziny jazdy samochodem z Katowic) zaprasza w dniach 17-20 sierpnia na letnią edycję najsłynniejszej w Czechach międzynarodowej wystawy ogrodniczej Flora Ołomuniec. Na zwiedzających czekają piękne letnie kwiaty, zioła, krzewy ozdobne, warzywa, owoce i wszelkie nowości ogrodnicze.

W największym pawilonie zagości wystawa róż. Zaprezentowanych tu zostanie kilka tysięcy róż rozmaitych gatunków i odmian pochodzących z Holandii.

Na gości czeka także barwny program towarzyszący, między innymi wystawa pszczelarska i sprzętu ogrodniczego czy mistrzostwa w gotowaniu gulaszu w kociołkach. Morawscy winiarze zapraszają na degustacje wyśmienitego wina i wystąpienia orkiestry cymbałowej.

Ceny biletów wstępu: 120 koron (19 zł) przy zakupie on-line, 150 koron (24 zł) przy zakupie na miejscu, 300 koron (48 zł) bilet rodzinny.

Wystawa Flora Ołomuniec odbywa się tradycyjnie trzy razy w roku. Na jesienną edycję zapraszamy od 5 do 8 października, a na wiosenną od 26 do 29 kwietnia 2018 roku.


Źródło: CzechTourism
data ostatniej modyfikacji: 2017-07-31 15:56:46
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSZOP
miniatura
miniatura