Kraków Airport zyskał dwa połączenia w rejon Zatoki Perskiej

Z Krakowa będzie można polecieć do Kuwejtu i emiratu Szardżya w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

W tym tygodniu do grona linii lotniczych krakowskiego lotniska dołączy dwóch liczących się na świecie przewoźników. 11 czerwca uroczystym salutem wodnym przywitano Jazeera Aiways, wiodącego przewoźnika kuwejckiego. Był tort dla załogi oraz wspólne zdjęcie z przedstawicielami krakowskiego lotniska. To potwierdzenie zwiększonego zainteresowania południową Polską wśród podróżnych z Bliskiego Wschodu.

Natomiast w sobotę – 15 czerwca nastąpi otwarcie nowego połączeni Air Arabia do Szardży. Air Arabia to największe tanie linie lotnicze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które cieszą się popularnością pasażerów na całym świecie od ponad dwudziestu lat. W sezonie Lato 2024 #PROSTOzKRAKOWA Air Arabia zwiększy ilość zapowiadanych wcześniej lotów, aż do 12 tygodniowo.

„Konsekwentnie prowadzimy rozmowy z liniami lotniczymi na całym świecie budując mapy połączeń #PROSTOzKRAKOWA.” - powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„Bezpośrednie połączenia z Krakowa do miejsc na Półwyspie Arabskim pozwalają polskim turystom odkryć niezwykłe miasta także poza Europą, nowoczesne, ale oferujące nutę orientalnej egzotyki. Zapraszamy gości ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i całej Zatoki Perskiej do odwiedzenia i odkrywania uroków Krakowa i Małopolski.” - dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.


JEN/mat.pras.


opublikowano: 2024-06-12
Komentarze
 
Polityka Prywatności