Duże rabaty w Sun & Fun na Lato 2020

35 % rabatu i możliwość wielokrotnej zmiany terminu oferuje Sun & Fun Holidays przy zakupie do końca września wycieczek na przyszłoroczny letni sezon.

Rozpoczęła się przedsprzedaż Lata 2020 w przedsprzedaży w ramach tzw. First Minute. Pierwsze oferty są już dostępne w systemach rezerwacyjnych, a klienci mogą uzyskać informacje na ten temat zarówno na stronie internetowej Sun&Fun, jak i u profesjonalnych doradców w biurach podróży na terenie całego kraju.

Topowe hotele i kuszące rabaty

Biuro podróży Sun&Fun Holidays rozpoczęło sprzedaż oferty na kolejne lato. Już można zarezerwować najchętniej wybierane hotele na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach takich jak: Egipt (Hurghada i Marsa Alam), a także Tunezja kontynentalna i Djerba. W okresie przedsprzedaży „First Call”, który potrwa do końca września touroperator oferuje sięgające 35% rabaty i atrakcyjny pakiet dodatkowych korzyści m.in.: najniższą na rynku zaliczkę wynoszącą 5% oraz możliwość bezpłatnej, dowolnej i wielokrotnej zmiany rezerwacji.

- Start sprzedaży jest odpowiedzią na potrzeby polskich klientów, którzy coraz wcześniej planują wakacje. Obok atrakcyjnych zniżek, priorytetem dla kupujących jest przede wszystkim nieograniczony wybór oferty. Te najlepsze hotele sprzedają się stosunkowo szybko np. obiekty znanej sieci Sunrise, które mamy na wyłączność w Egipcie, rezerwują się już na początku roku - mówi Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun&Fun.

Sukcesywnie w sprzedaży pojawią się kolejne obiekty oraz propozycje wypoczynku w Egipcie w Sharm El Sheikh, w Turcji, Bułgarii, Albanii oraz w Grecji na Krecie. W sezonie Lato 2020 biuro podróży zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z kilku lotnisk lokalnych - Warszawy, Katowic, Poznania, Wrocławia i Gdańska.

Wielokrotna zmiana rezerwacji

- Nowością i dużym udogodnieniem dla klientów, którzy dokonają rezerwacji w Sun&Fun w okresie przedsprzedaży, będzie możliwość bezpłatnej i co istotne - wielkokrotnej zmiany rezerwacji. To oznacza, że nie muszą się martwić jeśli ich plany urlopowe się zmienią. - informuje Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun&Fun.

Klienci, którzy zaplanują wakacje w Sun&Fun do końca września, będą mogli dowolnie i wielokrotnie zmieniać swoją rezerwację - hotel, termin, długość pobytu czy kierunek wyjazdu - aż do połowy stycznia 2020 r. Atutem wczesnej rezerwacji jest też bardzo niska, bo wynosząca zaledwie 5% zaliczka. Warte podkreślenia są także promocyjne warunki ewentualnego odstąpienia od umowy - w przypadku rezygnacji z imprezy do 15.01.2020 traci się tylko wspomnianą zaliczkę.

W ramach First Call, biuro podróży zapewnia również gwarancję niezmienności ceny oraz 2% rabaty dla stałych klientów czyli osób, które wyjechały z Sun&Fun na wakacje przynajmniej raz. Nowością jest 2% zniżka dla „mini grup” liczących co namniej 7 osób. Jak co roku, także i w tym, wizytówką biura podróży Sun&Fun będą atrakcyjne zniżki dla dzieci nawet do 14 lat. W okresie przedsprzedaży w wybranych hotelach sięgają nawet 100%.

JEN


data ostatniej modyfikacji: 2019-09-09 13:08:27
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
PUM_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności