Piotrodwakacji.pl z nową ofertą zimową

Od września b.r. Studenckie Biuro Podróży Piotrodwakacji.pl wprowadzi nową ofertę wyjazdów narciarskich na sezon zima 2010/2011. Ich wyróżnikiem będą ceny na studencką kieszeń oraz rozbudowany program atrakcji poza narciarskich. Nowa oferta skierowana jest do studentów i absolwentów w wieku od 18 do 30 roku życia.

Od poniedziałku, 2 września b. r. dostępne będą w sprzedaży wyjazdy narciarskie do francuskich stacji – Les Deux Alpes, Risoul Vars i Valmenier oraz włoskich ośrodków – Livigno i Montecampione. Szczegółowa oferta opublikowana zostanie na stronie internetowej Studenckiego Biura Podróży – www.piotrodwakacji.pl.

 

- Nasza oferta studenckich wyjazdów narciarskich to przełom na rynku turystycznym, ponieważ jako pierwsze biuro turystyczne w Polsce, rozbudowaliśmy najistotniejsze elementy programu wyjazdu z punktu widzenia studentów, tj. atrakcje Apres Ski. W efekcie, ze studentami wyjeżdżać będą animatorzy czasu wolnego, którzy zadbają o imprezowy klimat zimowiska – mówi Prezes Zarządu Studenckiego Biura Podróży, Piotr Sućko.

 

Pierwsi klienci Studenckiego Biura Podróży Piotrodwakacji.pl zaufali organizatorowi studenckich wyjazdów tego lata, bawiąc się na wakacjach studenckich w Chorwacji, Hiszpanii, Bułgarii i Grecji.

 

---

 

Biuro Podróży Funclub powstało w Poznaniu w 1997 roku, na początku jako spółka cywilna, a od 2001 roku jako spółka z o.o. Od początku swojego istnienia firma organizuje imprezy turystyczne w Europie dla grup i turystów indywidualnych.

 

Obecnie Biuro Podróży Funclub posiada 6 biur terenowych zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Rudzie Śląskiej i Gostyniu. Oferta biura dostępna jest również u ponad 1500 agentów turystycznych na terenie całej Polski.

 

Biuro Podróży Funclub cieszy się znaczącą renomą, co potwierdzają liczne wyróżnienia, do których należy m.in.

  • pierwsza pozycja w Rankingu Złota 50
  • certyfikat Firma Przyjazna Klientowi
  • godło Laur Klienta – Odkrycie Roku 2009 w kategorii Biura Podróży
  • tytuł Jakość Roku 2009

 

Od 2010 roku Biuro Podróży Funclub jest oficjalnym przewoźnikiem Mistrza Polski w Piłce Nożnej – KKS LECH Poznań.

data ostatniej modyfikacji: 2010-09-08 15:48:06
Komentarze
 
Polityka Prywatności