Ryanair i Erasmus Student Network przedłużają partnerstwo na 7. rok

Ponad 700 000 rezerwacji w ciągu 7 lat.

Ryanair oraz Erasmus Student Network (ESN) ogłosiły, że będą kontynuować współpracę przez siódmy rok, pomagając europejskim studentom podróżować po najniższych cenach podczas ich wymiany studenckiej. Dzięki temu partnerstwu studenci Erasmusa mają do dyspozycji dedykowaną platformę rezerwacyjną ESN na stronie internetowej Ryanair.com, gdzie mogą skorzystać z 10% zniżki na cztery loty w jedną stronę (lub 2 podróże w obie strony) oraz bezpłatny bagaż rejestrowany o wadze 20 kg z każdym zarezerwowanym lotem.

Od 2017 roku studenci ESN korzystają z tego ekskluzywnego partnerstwa, w ramach którego do tej pory dokonano ponad 700 000 rezerwacji. Ryanair to najbardziej ekologiczna duża linia lotnicza w Europie, posiadająca wiodącą siatkę ponad 230 kierunków i rekordowe zamówienie na 300 ekologicznych samolotów Boeing MAX-10.

Ryanair zobowiązał się do dalszego wspierania przywracania mobilności studentów w ramach programu Erasmus w całej Europie. Studenci ESN mogą teraz rezerwować tanie loty Ryanair z ekskluzywnymi zniżkami na podróż za pośrednictwem dedykowanej platformy.

- Ryanair z przyjemnością ogłasza nasze ekskluzywne partnerstwo z ESN już siódmy rok z rzędu, promujące mobilność studentów, oferując studentom trzeciego stopnia w całej Europie szereg ekskluzywnych ofert lotów, w tym hojne zniżki i bezpłatny bagaż. Ponieważ Ryanair stale się rozwija i inwestuje w Europie, z przyjemnością wspieramy sztandarowy program UE Erasmus i niesamowite możliwości oferowane jego studentom – powiedział Matthew Krasa Dyrektor ds. Public affairs w Rynaair.

Prezydent ESN, Rita Dias i skarbnik ESN, Ayberk Yavuz, powiedzieli:

„Kontynuacja partnerstwa pomiędzy Ryanairem i ESN stanowi znaczący krok w kierunku realizacji zaangażowania ESN na rzecz uczynienia mobilności bardziej włączającej i przystępnej cenowo dla studentów w całej Europie. Brak środków finansowych i niepewność co do dodatkowych kosztów uznano za jedną z największych przeszkód w uczestnictwie w mobilności edukacyjnej, często wpływającą na ogólną jakość i doświadczenie studentów.

ESN dostrzega wartość partnerstwa z Ryanairem w rozwiązywaniu jednej z głównych barier napotykanych przez studentów. Wielu studentów napotkało trudności przy podejmowaniu decyzji o podjęciu programu wymiany zagranicznej ze względu na połączenie czynników geograficznych i ograniczeń finansowych. Nasza współpraca z Ryanairem umożliwia złagodzenie tych obciążeń, a mianowicie poprzez programy bezpłatnego bagażu i zniżki na bilety lotnicze. Może to poprawić doświadczenia związane z wymianą studentów, a ponadto wywrzeć pozytywny wpływ na lokalną gospodarkę społeczności przyjmujących.

Uczestnictwo w programie Erasmus jest kluczowym czynnikiem rozwoju osobistego i zawodowego młodych ludzi. Zapewnienie dostępu do tej możliwości szerokiemu gronu studentów ma kluczowe znaczenie dla przyszłości Europy. Dziękujemy Ryanair za ich ciągłe zaangażowanie w Erasmus Student Network i ułatwianie korzystania z tych możliwości.”

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2023-11-09 15:31:40
Komentarze
 
Polityka Prywatności