Wizz Air ogłasza nowe trasy do Belgii i Jordanii

Wizz Air ogłosiła dodanie 2 nowych tras z lotniska w Katowice Airport.

Najnowsze, długo oczekiwane połączenia z Katowic do Akaby w Jordanii oraz Brukseli Charleroi w Belgii są dostępne przez cały rok i będą obsługiwane dwa razy w tygodniu. Bilety na najnowsze trasy WIZZ są już w sprzedaży.

Wizz Air rozpoczął działalność na lotnisku Katowice Airport w maju 2004 roku i przez ostatnie 19 lat udanej działalności przewiózł ponad 25 milionów pasażerów. Dzięki dzisiejszej zapowiedzi przewoźnik poszerzy swoją ofertę z regionu o nowe połączenia do Jordanii i Belgii. Wizz Air pozostaje mocno zaangażowany w rozwój na lotnisku w Katowicach, a także w polski rynek oraz w zapewnianie swoim pasażerom doskonałych usług w połączeniu z niskimi cenami. Linia posiada obecnie w bazie operacyjnej w Katowicach 6 samolotów, które umożliwiają obsługę 35 tras do 20 krajów.

W ramach rozwoju na lotnisku Katowice Airport, Wizz Air stale prowadzi rekrutację kandydatów do swojej bazy operacyjnej.

- Z radością ogłaszamy rozwój siatki Wizz Air w Polsce poprzez dodanie dwóch nowych, ekscytujących tras do naszej bazy na lotnisku w Katowicach. Dodajemy trasy z Katowic do Akaby w Jordanii, fantastycznego miejsca na wakacje, oraz Brukseli Charleroi w Belgii, z głębokim przekonaniem, że wyjątkowo niskie ceny Wizz Air i bogata oferta połączeń sprawią, że podróże będą przystępne cenowo dla wszystkich pasażerów i pozwolą zaplanować fascynujące podróże i zwiedza świat. Z niecierpliwością czekamy na powitanie pasażerów na pokładach samolotów WIZZ – powiedziała Zsuzsa Trubek, managerka ds. Komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

- Od prawie 20 lat, na wielu różnych płaszczyznach, trwa dobra współpraca Katowice Airport i Wizz Air. Cieszymy się, że nasz biznesowy partner cały czas dba o rozwój siatki połączeń ze swojej katowickiej bazy. Zarówno Bruksela-Charleroi, jak i Akaba to trasy, które z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem” – mówi Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA.

JEN/mat.pras.


ostatnia zmiana: 2023-10-23
Komentarze
 
Polityka Prywatności