30. Jubileuszowa Edycja Meet the Bidder z Arabią Saudyjską - Złotym Partnerem

Organizatorzy z Travel Bidder wraz z przedstawicielami całej branży turystycznej świętowali 30. Jubileuszową edycję Meet the Bidder, która odbyła się 14 czerwca 2022 w Warszawie.

Wielkie ożywienie w ilości zapytań i realizacji wyjazdów w sektorze incentive i luxury travel skłania do szukania nowych partnerów i kierunków podróży, a spotkania B2B w ramach MTB doskonale spełniają swoją rolę. Arabia Saudyjska – Złoty Partner letniej edycji Meet the Bidder – jako mało znany kierunek podróży wniosła ze sobą posmak świeżości. Degustacja daktyli z oazy Al-Ahsa, towarzyszących tradycyjnej kawie saudyjskiej z kardamonem, była miłym wstępem do rozmów i filmów pokazujących duży potencjał turystyczny tego kraju.

W hotelu Westin pojawili się też wystawcy z różnych kontynentów - m.in. Jamajki, Etiopii, Chorwacji, Brandenburgii, Ras Al Khaimah. Ofertę swą przedstawili też PLL LOT, IncentiveApp, Przewodnicy bez Granic, sieci hotelowe takie jak Vienna House, Melia, Barcelo Hotels, Movenpick, Kempinski. W trakcie tradycyjnego już MICE BINGO najaktywniejsi uczestnicy z tej i wiosennej edycji wyróżnieni zostali gadżetami, voucherami hotelowymi i zaproszeniami na kolacje do nowo otwieranych restauracji warszawskich (Lecentano, Olivos, Swing, Baczewskich, Bi Ba Bo, DYM).

Idea podróży dookoła świata była kontynuowana w restauracji Olivos w Browarach Warszawskich.

Wśród wystawców Meet the Bidder pojawił się tym razem także klub Sassy Warsaw, otwarty niedawno i zlokalizowany w Browarach Warszawskich. To do niego na koniec dnia zaproszeni zostali Gości w ramach niespodzianki jubileuszowej. Finał podróży nastąpił więc w klubie z francuskim glamour i wykwintnymi koktajlami, z cypryjskimi konkursami z nagrodami, w stylu amerykańskiego party z muzyką i tortem z fajerwerkami. 30. Edycji Meet the Bidder pozostanie w pamięci.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2022-06-22 10:49:25
Komentarze
 
Polityka Prywatności