Po raz pierwszy w Polsce Show Saloon Cyrku Eloize


Już w najbliższą niedzielę tj. 7 lipca w amfiteatrze Doliny Charlotty będzie można zobaczyć niezwykłe widowisko. Kanadyjska grupa cyrkowa Eloize zaprezentuje swoje najnowsze show.

Amfiteatr Doliny Charlotty znany jest z odbywającego się tu latem Festiwalu Legend Rocka. Tym razem na jego scenie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie artystyczne o zupełnie innym charakterze. Muzyków rockowych zastąpią cyrkowcy.

Artyści zza oceanu przygotowali spektakl inspirowany bogatym dziedzictwem Dzikiego Zachodu, Podczas swojego występu przeniosą publiczność do zadymionego Saloonu w centrum pustynnego miasteczka na Dzikim Zachodzie. Show Saloon to muzyczno-akrobatyczne widowisko dla całej rodziny. Scenę wypełnią niezwykle popisy akrobatyczne 11 światowych cyrkowców przy akompaniamencie granej na żywo muzyki Patsy Cline i Johnnego Casha. Wszystko to razem tworzy wypełnioną humorem, emocjonalną teatralno-cyrkową komedię w wykonaniu Cyrku Eloize

Utrzymany w teatralnej konwencji nowego cyrku SALOON to nie tylko potężna dawka emocji, zapierających dech w piersiach popisów akrobatycznych, granej na żywo muzyki, ale też historia miłosna, która chwyta za serce, bawiąc przy tym do łez. Skoki przez lasso, akrobacje na trapezach, czy korean plank to tylko niektóre z cyrkowych popisów, które będzie można zobaczyć.

W ciągu ostatnich 24 lat kanadyjski Cyrk Eloize przemierzał świat z 11 przedstawieniami i ponad 1000 mniejszych performance’ów. Odbył ponad 4000 występów na całym świecie, w ponad 500 miastach i 40 krajach. W sumie przedstawienia cyrku obejrzało bez mała 3 miliony widzów.

Spektakl Cyrku Eloize poprzedzą występy Mimello Artyści do Usług! (półfinaliści programu telewizyjnego Mam Talent). Początek przedstawienia o godz. 20.

Bilety można nabyć na: kupbilecik.pl, eventim.pl, ebilet.pl i biletyna.pl oraz ticketmaster.pl lub przed występem w kasie Amfiteatru.

JEN


data ostatniej modyfikacji: 2019-07-05 10:25:10
Komentarze
 
Polityka Prywatności