6-8 grudnia

Warszawskie Targi PODRÓŻE 2013

Podróże

Druga edycja Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 6-8 grudnia 2013 roku. Bilans pierwszej, zeszłorocznej edycji targów jest bardzo pozytywny – zarówno, jeśli chodzi o opinie wystawców na temat formuły imprezy i jej miejsca – Stadionu Narodowego, który doskonale sprawdził się w roli obiektu targowego.

Cieszymy się, że sposób zorganizowania jak i miejsce Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE przypadły do gustu wystawcom i zwiedzającym. Naszym celem jest by WTT PODRÓŻE odbywały się w czasie dogodnym do prowadzenia rozmów biznesowych, ale i w okresie sprzyjającym dla klientów indywidualnych. Targi PODRÓŻE idealnie trafiają w czas promocji katalogu z ofertą zimową, w tym wyjazdów do krajów egzotycznych, podróży świątecznych, noworocznych a także rodzinnych ferii. Jest to również dobra okazja do zaprezentowania oferty wiosna-lato.

Zdecydowaliśmy, że w tym roku Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE odbędą się później, w dniach 6-8 grudnia. Zamierzamy kontynuować zaproponowaną w zeszłym roku formułę targów, z bogatym programem wydarzeń towarzyszących – konferencjami, panelami, szkoleniami, spotkaniami ze znanymi podróżnikami, dyskusjami, pokazami i projekcjami filmów. Wszystkie te elementy stały się wyraźną wizytówką targów i były bardzo pozytywnie odbierane przez zwiedzających i wystawców.

Atuty Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE
dopracowana, innowacyjna formuła - możliwie szeroka oferta branży i bogaty program wydarzeń towarzyszących dla profesjonalistów i szerokiej publiczności (nagrody, wyróżnienia, wystawy, seminaria, wykłady, prezentacje, konferencje, warsztaty, bezpłatne porady)
doskonała lokalizacja
Stadion Narodowy jest znakomicie położony, w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Warszawy z dogodną komunikacją ze wszystkimi jej rejonami.
nowy, niezwykle atrakcyjny obiekt targowy
Ten wielofunkcyjny, znakomicie przygotowany i najnowocześniejszy w Polsce obiekt widowiskowo-konferencyjny z pewnością zadowoli najbardziej wymagających uczestników WTT PODRÓŻE
otwartość i elastyczność, a przy tym dbałość o to, by świadczyć wysokiej jakości usługi po konkurencyjnych cenach
efektywna kampania promocyjna. Atutem WTT PODRÓZE jest kampania promocyjna o szerokim zasięgu. W gronie mediów wspierających Targi, obok tych z branży turystycznej, są też podmioty z grupy MURATORA, m.in.: stacje radiowe Eska Rock, VOX FM, WaWa, dziennik „Super Express”, czy wysokonakładowe miesięczniki „PODRÓŻE”, „Żagle”, „Zdrowie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze” oraz portale internetowe.
wieloletnie doświadczenie w organizacji targów ze znajomością potrzeb rynku turystycznego - Murator EXPO to znany i ceniony organizator krajowych i międzynarodowych targów w branży: przemysłu jachtowego, turystycznej, sportów wodnych i rekreacji, także w branżach: nieruchomości, budowlanej czy wydawniczej. Spółka jest członkiem Polskiej Izby Przemysłu Targowego i plasuje się w ścisłej czołówce organizatorów targów w kraju. Zgodnie z ostatnim raportem PIPT, Murator EXPO zajmuje trzecie miejsce pod względem: liczby wystawców ogółem, liczby wystawców krajowych i pod względem liczby zwiedzających targi. Wśród imprez Murator EXPO na szczególną uwagę zasługują: Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA, z blisko 25-letnia tradycją, organizowane wczesną wiosną w Warszawie i latem - na wodzie - w Gdyni; Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE; Warszawskie Targi Książki, Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE czy Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO.

Zapraszamy na stołeczny Stadion Narodowy w dniach 6-8 grudnia 2013 roku na drugie Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻ

data ostatniej modyfikacji: 2013-06-20 12:52:07
Komentarze
 
Polityka Prywatności