28-30 listopada

XXI Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

Strona www: www.ttwarsaw.pl/
Miasto: Warszawa
Branża: targi turystyczne

Targi TT Warsaw to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń, przeznaczonych na zawieranie kontaktów biznesowych pomiędzy międzynarodową, a polską branżą turystyczną. Charakterystyczną cechą Targów TT Warsaw jest możliwość dotarcia w jednym miejscu zarówno do odbiorców branżowych, jak i klientów indywidualnych, a także promocja Polski na arenie międzynarodowej.

Odbiorcy branżowi

mają wyjątkową okazję  do tego, aby spotkać się i porozmawiać w międzynarodowym środowisku turystycznym oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe z przedstawicielami branży turystycznej z zagranicy,  polskimi touroperatorami, agentami, czy przedstawicielami bazy noclegowej. Na TT Warsaw prowadzi się owocne dyskusje, w trakcie których dochodzi do wymiany doświadczeń, wiedzy a przede wszystkim - do konfrontacji ofert, których celem jest zawarcie nowych kontraktów i umów dotyczących współpracy z firmami z całego świata. Dlatego pierwszy dzień targów (28 listopada) został przeznaczony wyłącznie dla branży i na spotkania biznesowe.

Odbiorcy indywidualni

mogą znaleźć wiele inspiracji na udany urlop - Targi TT Warsaw to również promocja miejsc, ofert i atrakcji turystycznych z różnych stron świata (wyjazdy zimowe, jesienne, świąteczne, sylwestrowe). Ponadto targi są doskonałą okazją do poznania tradycji i kultury ponad 60 krajów. Na TT Warsaw można posłuchać narodowej muzyki, zobaczyć regionalne tańce i skosztować tradycyjne narodowe potrawy.

Drugi dzień targów (29 listopada) przeznaczony jest dla wszystkich zwiedzających, (posiadacze biletów z targów LATO - wstęp bezpłatny).

Trzeci dzień (30 listopada) przeznaczony jest dla wszystkich zwiedzających.


data ostatniej modyfikacji: 2013-06-20 11:25:57
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni
boks.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności