Podróże i rekreacja

Wraz z nadejściem wiosny Zagrzeb zaproponował zupełnie nowe i nieoczywiste produkty turystyczne – instalację „Mały Zagrzeb” oraz street art – „Uliczny tryptyk”.
Boeing 737 MAX LOT-u stopniowo przywracane są do obsługiwania wybranych kierunków europejskich w siatce połączeń LOT-u.
a&o Warszawa jednym z nielicznym obiektów noclegowych w Polsce, który oficjalnie nigdy nie został zamknięty.
28 marca 2021 roku samoloty linii TAP Air Portugal ponownie pojawiły się na warszawskim Lotnisku Chopina.
W Swołowie systematycznie przybywa atrakcji turystycznych. Powstaje Zagroda Inicjatyw Twórczych, kolejne obiekty muzealne, kawiarnia, sklep ze zdrową żywnością i ścieżki rowerowe.
Expo 2020 w Dubaju rozpocznie się 1 października 2021 r. i potrwa do 31 marca 2022 r. Wezmą w nim udział miliony osób z całego świata.
Po 30 latach w Warszawie ponownie otwarto biuro zajmujące się promocją turystyki w Bułgarii.
Nowe wakacyjne trasy Wizz Air obejmują trzy letnie kierunki z Polski: Kreta (Chania), Rodos i Zakintos.
Tym razem wirtualna podróż zawiedzie nas do Dalmacji Środkowej.
Dzięki nowej umowie klienci obu linii lotniczych będą mogli korzystać z łączności na wielu nowych trasach w obu Amerykach, Afryce Północnej i Azji Wschodniej.
Dzięki współpracy Ministerstwa Kultury i Turystyki, Ministerstwa Zdrowia oraz Agencji Promocji i Rozwoju Turystyki Turcji (TGA) stworzono program rejestracji szczepień dla pracowników branży turystycznej.
Od 16 marca siatki połączeń linii lotniczej Icelandair (islandzkiego narodowego przewoźnika realizującego loty krajowe i międzynarodowe) i Air Iceland Connect (AIC), islandzkich regionalnych linii lotniczych (dawniej Flugfélag Íslands) zostaną zintegrowane.
Na otwarcie historycznego Kina Atlas i Muzeum Kinematografii w Stambule przybyły światowej sławy gwiazdy filmowe, reżyserzy i producenci.
Dwa pierwsze BOEINGI 737 MAX latające w barwach LOT-u przyleciały z Lublina do Warszawy. Jeszcze w tym miesiącu do stolicy przebazowane będą kolejne trzy egzemplarze.
Ryanair ogłosił zwiększenie częstotliwości lotów z Warszawy/Modlin na Teneryfę do 3 tygodniowo latem 2021.
Corendon proponuje atrakcyjne zniżki pasażerkom, które dokonają rezerwacji na stronie internetowej przewoźnika w dniach 6, 7 i 8 marca. Promocja dotycz również biletów dla dzieci i mężczyzn towarzyszących kobietom w podróży.
ITAKI świat nadal jest piękny. Start sezonu ZIMA 21/22
Na platformie internetowej można odnaleźć obiekty oznaczone Safe Stay in Croatia, krajowym certyfikatem dotyczącym protokołów bezpieczeństwa w branży turystycznej.
Chorwacka Wspólnota Turystyczna Przedstawicielstwo w Polsce kontynuuje wirtualny cykl #CroatianGet2Gether i zaprasza w dniu 4 marca 2021 roku na prezentacje Wspólnot Turystycznych Województwa Szybenicko-Knińskiego oraz Splicko-Dalmatyńskiego.
Możliwość wprowadzania wielokrotnych zmian w planach podróży, bez dodatkowych opłat została teraz przedłużona i dotyczy biletów sprzedawanych do 31 maja br.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności