Podróże i rekreacja

Jeden z najpopularniejszych kierunków podróży, Stambuł, został bohaterem nowej kampanii promocyjnej.
Charakterystycznym elementem bawarskich miejscowości są domy, których ściany zdobione są kolorowymi freskami.
Po pandemicznej przerwie wróciły koncerty do Doliny Charlotty.
Przy okazji Szczytu Trójmorza w Rydze doszło do podpisania umowy pomiędzy spółką Rail Baltica i CPK, która umożliwia koordynację planów, działań i wymianę know-how.
Od 8 lipca na Cyprze wprowadzono obowiązek noszenia maseczek w zamkniętych pomieszczeniach.
Do końca 2022 r Stena Line wprowadzi drugi 240-metrowy prom klasy E-Flexer, który będzie obsługiwał trasę Gdynia-Karlskrona wraz z siostrzanym statkiem Stena Estelle, który rozpocznie kursowanie tego lata.
50% upustu dla miłośników Północy.
Przedstawiciele spółki Centralny Port Komunikacyjny wzięli udział w serii spotkań z potencjalnymi inwestorami i kontrahentami w Korei Południowej.
W czerwcu oficjalnie został otwarty Mövenpick Resort Al Marjan Island, pierwsza nieruchomość Mövenpick w Ras Al Khaimah.
28 czerwca Pełnomocnik Rządu ds. CPK, Sekretarz Stanu Marcin Horała spotkał się w Seulu z Ministrem Ziemi, Infrastruktury i Transportu Republiki Korei, Panem Won Hee-ryong.
Niemiecka Centrala Turystyki kontynuuje kampanię promocyjną German.Lokal.Culture.
W Republice Czeskiej znajdziemy ponad siedemnaście tysięcy hektarów winnic. To właśnie z tych pięknych, rozległych i urodzajnych miejsc pochodzą takie wspaniałe napoje jak Rulandské šedé czy Tramín červený. Dokąd warto wybrać się, aby poznać magiczny świat wina?
Czeski Bank Narodowy (ČNB) ogłosił, że niektóre banknoty wkrótce zostaną wycofane z obiegu.
Od 1 czerwca, aby wjechać na Cypr, nie trzeba już okazywać certyfikatów i testów covidowych.
Od 17 czerwca br. promy Stena Line kursują z nowego publicznego terminalu promowego.
Jako pierwszy wypłynął z niego statek „Stena Spirit”.
Organizatorzy z Travel Bidder wraz z przedstawicielami całej branży turystycznej świętowali 30. Jubileuszową edycję Meet the Bidder, która odbyła się 14 czerwca 2022 w Warszawie.
Zarezerwuj swoje RAKation czyli wakacje w emiracie Ras Al Khaimah i otrzymaj dwa bilety na Jais Sledder i 30% zniżki na inne atrakcje na Jebel Jais. Oznacz swoje przygody na Instagramie i wygrj trzydniowego pobytu w Emiracie.
Nie ma udanych wakacji bez dobrego jedzenia – tak w skrócie można opisać podejście Polaków do odżywiania się podczas urlopu. Próbowanie nowych potraw pomaga nam lepiej poznać odwiedzane miejsca, lokalne zwyczaje i kulturę, co idealnie wpisuje się w panujący od kilku lat trend turystyki kulinarnej.
Tureckie wybrzeże Morza Egejskiego staje się popularne wśród turystów, którzy unikają zgiełku wielkich śródziemnomorskich kurortów.
Od 1 czerwca do 31 sierpnia 2022 r. podróżni mogą korzystać ze wszystkich lokalnych i regionalnych środków transportu publicznego za 9 euro miesięcznie.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności