Podróże i rekreacja

Rusza globalna kampania Embrace.German.Nature promująca wypoczynek w rejonach wiejskich i przyrodniczych.
Rainbow rozpoczął przedsprzedaż oferty Egzotyka 2022/23 obejmującej zarówno dalekie kierunki, jak i te w zasięgu kilkugodzinowego lotu.
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły dwa nowe połączenie dalekodystansowe: do Mumbaju i do Dheli.
IHG Hotels & Resorts, jedna z wiodących światowych sieci hotelowych, ogłosiła otwarcie InterContinental® Ras Al Khaimah Mina Al Arab Resort & Spa, pierwszej nieruchomości tej marki w emiracie Ras Al Khaimah.
Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna Gromada od 85 lat prowadzi działalność hotelarską i turystyczną w kraju i za granicą.
Grecka Narodowa Organizacja Turystyczna (GNTO) zaprasza podróżnych do spędzenia greekendu, autentycznego greckiego weekendu, w głównych miastach Grecji.
Z uwagi na bieżące wydarzenia na Ukrainie i zamknięcie przestrzeni powietrznej, Wizz Air z przykrością informuje klientów, że linia lotnicza musi tymczasowo zawiesić wszystkie operacje lotnicze w tym kraju.
W porównaniu do poprzedniego roku jest to wzrost o 79%.
Imponująca konstrukcja budynku, łącząca w sobie przeszłość z przyszłością, została doceniona w rankingu najpiękniejszych muzeów na świecie.
Türkiye (Turcja) podpisała umowę o współpracy z Globalną Radą Turystyki Zrównoważonej (GSTC), największą na świecie platformą ma rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.
Saudi Tourism Authority (STA) i Emirates podpisały Memorandum of Understanding (MoU), aby przyciągnąć podróżnych i zwiększyć ruch turystyczny do Arabii Saudyjskiej.
Göbekli Tepe, czyli jedną z najważniejszych na świecie osad z epoki neolitycznej, w 2021 roku odwiedziło 567 453 osób.
W Warszawie powstały trzy EKOmurale, na których zobaczymy fotorealistyczną pocztówkę z Madery.
Kontrast turkusowego morza i zielonych gór, luksusowych willi i malowniczej nadmorskiej promenady sprawia, że Opatija jest jednym z najbardziej romantycznych miejsc w całej Europie.
Egipskie Ministerstwo Turystyki i Starożytności prowadzi internetową kampanię promocyjną „Najpopularniejsze kierunki podróży w Egipcie na zimę 2022 r.”.
Ruch lotniczy w Polsce powinien odbudować się do stanu sprzed pandemii COVID-19 do końca 2024 roku.
Umowa podkreśla zaangażowanie Emirates w Hiszpanii i określa wspólne inicjatywy mające na celu promowanie handlu i turystyki w tym kraju.
28 marca odbędzie się kolejne międzynarodowe wydarzenie organizowane w ramach programu gospodarczego Polski na Wystawie Światowej Expo 2020 Dubai.
Umocnienie pozycji w przewozach turystycznych, utrzymanie wysokiej pozycji w segmencie cargo i dużo wolniejsza niż spodziewana dynamika wzrostu przewozów w ramach siatki regularnej.
Aż dwadzieścia sześć firm z całego świata złożyło oferty w postępowaniu na wykonawcę prac przygotowawczych na terenie Portu Solidarność.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności