Fly Egypt połączył Lublin z Hurghadą

Firma GTS Poland, wyłączny przedstawiciel linii Fly Egipt w Polsce oraz koordynator rejsów czarterowych uruchomił połączenie czarterowe z Lublina do Hurghady.

Loty odbywają się w każdy czwartek począwszy od 6 czerwca i potrwają do 10 października.

Pojawienie się w siatce połączeń GTS Poland nowej trasy podyktowane jest rozwojem ruchu lotniczego w Polsce, a w szczególności wzrostem zainteresowania podróżami zagranicznymi z terenu województwa lubelskiego.

Wypoczynek w Hurghadzie z wylotem z Lublina dostępny jest w ofercie biur podróży Sun & Fun Holidays, Exim Tours oraz Join Up. Wycieczki te można rezerwować na stronach internetowych tych biur podróży lub u agentów sprzedających ich ofertę.

Działalność GTS Poland obejmuje organizację i sprzedaż lotów czarterowych z krajów Europy Środkowej i Środkowo-Wschodniej: z Polski, Armenii, Serbii oraz Bośni.

Do głównych kierunków w ofercie przelotów firmy należą Tunezja, Egipt oraz Turcja, a w planach na najbliższe sezony jest przywrócenie rejsów organizowanych przed okresem pandemii również na innych kierunkach.

Loty organizowane przez GTS Poland są realizowane z wielu lotnisk w Polsce: z Warszawy, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska i Lublina.

Głównym zakresem działalności GTS Poland jest wyczarterowywanie bloków miejsc lub całych samolotów. W każdym sezonie GTS Poland dysponuje również wolną pulą miejsc, którą udostępnia do sprzedaży „na zapytanie” zarówno swoim Klientom biznesowym jak i indywidualnym. W zależności od dostępności miejsc na określonym kierunku, możliwe jest dokonanie rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej www.gts-poland.pl, poczty elektronicznej lub telefonicznie.


Jerzy Niemocński


opublikowano: 2024-06-25
Komentarze
 
Polityka Prywatności