Sun & Fun Holidays - 6 kierunków, 10 destynacji

SUN FUN

Nowe kierunki i wzrost sprzedaży o 25% to plany warszawskiego biura podróży na 2024 rok.

Działające od 20 lat biuro podróży Sun & Fun Holidays coraz bardziej umacnia swoją pozycję rynkową. Ostatnio rozszerzyło i uatrakcyjniło swoją ofertę wypoczynkową, co ma przyczynić się do wzrostu sprzedaży o ok. 25%.

W tym roku touroperator skupia się na głównych kierunkach sprzedaży, którymi są dla niego: Tunezja, Egipt, Turcja i Bułgaria. Klienci biura mogą korzystać z wylotów z sześciu lotnisk: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Lublina.

70% klientów wybierających naszą ofertę stanowią rodziny z dziećmi. Z myślą o nich wyodrębniono specjalną grupę hoteli zwanych hotelami klubowymi.

- Są to obiekty, w których działają kluby animacji zajmujące się prowadzeniem różnego rodzaju aktywności i działań uatrakcyjniających pobyt w hotelach. Polscy animatorzy prowadzą w nich nie tylko zajęcia dla dzieci (Croco Club), ale także dla całych rodzin (Blue Club). Cieszą się one dużym zainteresowaniem turystów. Sprzedaż pobytów w nich wzrosła w ubiegłorocznym sezonie o 120% - Magda Plutecka, PR & Marketing Manager Sun & Fun Holidays.

Chcąc sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na tego typu ofertę, w tym roku touroperator zwiększył liczbę hoteli klubowych do dwudziestu dwóch.

Plaże północnej Afryki

Rozszerzeniu uległa oferta wypoczynkowa Sun & Fun Holidays w Tunezji. Obejmuje ona zarówno wypoczynek na wybrzeżu Tunezji kontynentalnej, jak i na malowniczej wyspie Dżerba.

Tunezja kontynentalna to setki kilometrów złocistych plaż, ciągle zmieniająca się pustynia ozdobiona kamiennymi różami i zielonymi oazami, kolorowe wioski berberyjskie, starożytne miasta i targowiska, zapach przypraw, bardzo smaczna kuchnia z doskonałymi czerwonymi i różowymi winami. Proponowane hotele zlokalizowane są w kurortach Hammamet, Monastir, Mahdia, Sousse, Yasmine Hammamet, Port El Kantaoui i Skanes Monastir.

W ubiegłym roku najbardziej topowym miejscem wypoczynku Sun & Fun Holidays okazała się tunezyjska wyspa Dżerba. Wzrost sprzedaży na tym kierunku był na poziomie 44% w odniesieniu do roku poprzedniego. Kierownictwo biura podróży ma nadzieję, że w tym roku Dżerba będzie cieszyła się równie dużym powodzeniem.

W 2024r. Sun & Fun Holidays oferuje turystom w Tunezji wypoczynek w czterech hotelach własnej sieci hotelowej – Monarque, która należy do touroperatora Blue Style (w Polsce należy do niego biuro podróży Sun & Fun Holidays). Są to hotele czterogwiazdkowe. Ich wizytówką jest usytuowanie przy plaży wśród zieleni, bardzo dobra i różnorodna kuchnia z live cooking oraz niezapomniany klimat, a także świetni animatorzy. Do sieci Monarque należą w Tunezji kontynentalnej hotele El Fatimi i Club Rivage, a na Dżerbie - Dar Djerba Zahra i Dar Djerba Narjess.

Wakacje w Egipcie, kuszą starożytnymi zabytkami, ciepłą pogodą i możliwością nurkowania w Morzu Czerwonym także zimą. To kierunek, gdzie idealnie można połączyć odpoczynek i rozrywkę. W wielu hotelach dostępne są baseny ze zjeżdżalniami lub aquparkami, które zapewnią wymarzone wakacje dla dzieci. Na tym kierunku klienci Sun & Fun Holidays mogą skorzystać z wypoczynku zarówno w hotelach w Hurghadzie - ulubionym kurorcie Polaków, a także w Marsa Alam i El Quseir.

Nowości - Cypr i Kreta

Cypr, to trzecia co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym, która leży na styku trzech kontynentów: Europy, Afryki i Azji. Wyspa ta słynie z wybitnych walorów krajobrazowych i kulturowych. To tu, w okolicach niewielkiej miejscowości Kouklia, z morskiej piany wyłoniła się bogini Afrodyta. Wyspa nazwana jest krainą wiecznego słońca, co roku przyciąga miliony spragnionych relaksu turystów. Zachowały się tu ruiny świątyń, amfiteatrów czy antycznych miast. Warto obejrzeć tu starożytne zabytki, przepięknie położone w górach klasztory, czy wypocząć na jednej z malowniczych plaż. Północną część wyspy zajmuje Turecka Republika Cypru Północnego tzw. Cypr Północny. Południe stanowi terytorium Republiki Cypryjskiej, potocznie zwanej Cyprem.

Skomplikowana, współczesna historia tego lądu i jego podział na cześć cypryjską i turecką czyni to miejsce niezwykle ciekawym.

W ubiegłym roku turyści Sun & Fun Holidays mogli korzystać jedynie z wypoczynku na mało znanym Cyprze Północnym. Chwalili oni wypoczynek na tutejszych plażach oraz znakomite 5* hotele z Ultra All inclusive w Bafrze, Famaguście i Kyreni. W tym roku oferta wypoczynkowa została wzbogacona o możliwość wypoczynku także w południowej części wyspy w najlepszych kurortach Cypru: Ayia Napie oraz Protaras.

Kolejną nowością w tegorocznej ofercie Sun & Fun Holidays jest możliwość wypoczynku na największej greckiej wyspie - Krecie. Tutaj touroperator proponuje znakomite hotele w takich miejscowościach turystycznych jak: Anissaras, Gouves, Heraklion, Hersonissos, Kokinni Hani, Malia, Stalida.

Jeśli chodzi o Grecję to od kilku lat Sun & Fun Holidays oferuje wypoczynek na wyspie Samos. W tym roku oferta ta uległa znacznemu rozszerzeniu. Do wyboru jest tu łącznie kilkanaście hoteli w miejscowościach Samos, Kokkari, Mykali oraz Kampos/Vatsalakia, w tym w dwóch obiektach należących do touroperatora: hotelu Blue Style Resort 4*oraz Sirenes Beach Resort 4*.

Turcja i Bułgaria

Od lat dużym zainteresowaniem polskich turystów cieszy się wypoczynek na Riwierze Tureckiej.

Sun & Fun Holidays proponuje tu wypoczynek w czterech topowych kurortach południowego wybrzeża: Alanyi, Antalyi, Belek i Side.

Coraz częściej Polacy spędzają letnie urlopy w Bułgarii. W ubiegłym roku około pół miliona naszych rodaków zdecydowało się spędzić wakacje w tym kraju. Na tegoroczne lato Sun & Fun przygotował bogatą ofertę wypoczynku w południowej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego m.in. w miejscowościach: Burgas, Elenite, Nessebar, Obzor, Rvada, św. Włas i Primorsko. Ta ostatnia miejscowość bardzo zyskuje na popularności w naszym kraju. Zainteresowaniem cieszą się tu atrakcyjnie położone hotele o dobrym standardzie takie jak: Perla Plaza, Perla Sun, Perla Royal i Perla Gold Luxury.


Jerzy Niemociński


opublikowano: 2024-06-13
Komentarze
 
Polityka Prywatności