Pierwsi turyści polecieli z Join UP na słoneczny Zanzibar

29 października br. odbył się inauguracyjny lot z Polski na Zanzibar zorganizowany przez Join UP!.

Turyści wylecieli do Tanzanii z Warszawy z Lotniska im. F. Chopina. Przelot trwał około 10 godzin.

- Loty odbywają się samolotem Boeing 737, naszego strategicznego partnera SkyUp Airlines. Świeżo wyremontowane wnętrze samolotu i nowe ergonomczne fotele włoskiej firmy Geven zapewniają wygodną podróż oraz dodatkową przestrzeń, co bardzo doceniają nasi pasażerowie. Na pokładzie jest 189 miejsc, wszystkie w klasie ekonomicznej. Loty planowane są raz w tygodniu w rozkładzie dynamicznym, oznacza to, że wylot co tydzień będzie przesunięty o jeden dzień, np. z wtorku na środę - informuje Kateryna Ushakova, Europe Regional Director Join UP! Polska.

Ogromne zainteresowanie ofertą Join UP! sprawiło, że wszystkie miejsca na pierwszy wyjazd zostały wykupione ze znacznym wyprzedzeniem. Samolot z pełnym obłożeniem, bez opóźnień, doleciał na egzotyczny Zanzibar.

Na wszystkich spragnionych wrażeń i egzotyki podróżnych oczekiwał polski rezydent. Każdy z klientów Join UP! został obdarowany pachnącym kokosem, by na zawsze te pierwsze wakacje z Join UP! na tanzańskiej wyspie kojarzyły się ze słońcem, przygodą i egzotyką.

- Zależy nam, by turyści celebrowali początek swojej podróży z Join UP! już od momentu przyjazdu na lotnisko, a po dotarciu na miejsce, chcemy dzielić się z nimi kawałkiem tego wspaniałego raju. Dlatego przygotowaliśmy bogatą, ofertę hoteli w różnych opcjach cenowych oraz wybór rozmaitych wycieczek fakultatywnych, żeby mogli oni jak najlepiej poznać tę niezwykłą wyspę - mówi Katarzyna Bayraktar, Dyrektorka ds. Sprzedaży i Rozwoju, Join UP! Polska.

Na Zanzibarze turyści mogą skorzystać z szerokiej gamy hoteli z różnych segmentów cenowych, w tym aż z 10 obiektów zarezerwowanych na wyłączność tj.: AHG Dream's Bay Boutique Hotel 4*, AHG Sun Bay Mlilile Beach Hotel 4*, AHG Waridi Beach Resort & Spa 4*, Varadero Zanzibar Hotel & Restaurant (Adults Only 12+) 3*, Sun Sea Bar (Adults Only 12+) 4*, Kigwedeni Villas 3*, Zanzibar Bahari Villas 4*, Mandarin Resort Zanzibar 4*, The One Resort 4*, Seashore Villa Kiwengwa 3*.

Tanzania jest obecna w portfolio marki Join UP! od 2015 roku. W tym czasie wybrało się tam ponad 22 tysiące klientów.

JEN/mat.pras.


ostatnia zmiana: 2023-11-17
Komentarze
 
Polityka Prywatności