Ras Al Khaimah Exclusive Roadshow 2023

Pod koniec września w Krakowie i Warszawie odbył się kolejny workshop branży turystycznej z Ras Al Khaimah.

Była to już trzecia edycja tej imprezy. Jej organizatorem było Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Ras Al Khaimah (RAKTDA). Wzięli w nich udział przedstawiciele biur podróży, organizatorów spotkań firmowych i eventowych oraz linii lotniczych. Kontrahenci z emiratu zaprezentowali największe atrakcje turystyczne swojego regionu, bogatą ofertę hotelową oraz możliwości organizacji spotkań, imprez motywacyjnych, konferencji oraz targów.

Tilda Törnkvist z Tourism Development Authority omówiła stan obecny i perspektywy rozwoju turystyki w swoim kraju. Ofertę wypoczynkową zaprezentowały m.in. hotele: Hilton, DoubleTree by Hilton, Radison Hotel Group, Mövenpick, Rixos oraz organizator miejscowych wycieczek – polska firmy Adventuros Camel. Informacje odnośnie przewozów lotniczych na trasie z Polski do Ras Al Khaimah można było uzyskać na stoiskach Polskich Linii Lotniczych LOT i Emirates.

Zarówno w Krakowie, jak i w Warszawie na spotkania z branżą turystyczną z Ras Al Khaimah przybyło po kilkudziesięciu polskich organizatorzy turystyki wyjazdowej. Po kilku godzinach rozmów biznesowych nadszedł czas na wspólną kolację i mniej formalne rozmowy.

Jako że był to Exclusive Roadshow na miejsce jego organizacji wybrano szczególnie atrakcyjne lokalizacje. W Krakowie był to Pałac pod Baranami. Tu uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchania koncertu muzyki poważnej w wykonaniu kwartetu smyczkowego. W Warszawie workshop odbył się w Oranżerii na terenie Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie. Uświetnił je występ mieszanego chóru dziecięco-młodzieżowego Artos działającego przy Teatrze Wielkim - Operze Narodowej.

Jerzy Niemocińskidata ostatniej modyfikacji: 2023-10-27 13:47:58
Komentarze
 
Polityka Prywatności