RYANAIR WRACA NA WARSZAWSKIE LOTNISKO CHOPINA

5 nowych tras z Warszawy na lato 2023

Ryanair po 4 latach wraca na lotnisko Warszawa Chopin i uruchamia 5 nowych tras w sezonie letnim 2023 - łącząc Lotnisko Chopina z wakacyjnymi destynacjami, takimi jak Alicante, Majorka i Pafos, a także z głównymi europejskimi stolicami, takimi jak Bruksela i Wiedeń.

Nowe trasy Ryanair z Lotniska Warszawa Chopin na Lato’23 obejmują:
Alicante - 4 loty tygodniowo,
Brussels (Charleroi) - 3 loty tygodniowo,
Palma Mallorca - 4 loty tygodniowo,
Pafos - 1 lot tygodniowo,
Vienna – 4 loty tygodniowo.

Nowe trasy na Lotnisku Chopina umacniają pozycję Ryanair jako linii lotniczej nr 1 w Polsce z ponad 35% udziałem w rynku.

- Cieszymy się z powrotu do Warszawy Chopina i otwarcia 5 nowych tras do ekscytujących słonecznych destynacji jak Alicante, Majorka i Pafos oraz ulubionych miast, takich jak Bruksela i Wiedeń. Szkoda jednak, że musi się to odbywać kosztem Warszawy-Modlin i regionu. Z niezrozumiałych powodów, zarówno zarząd lotniska, jak i władze regionalne, ignorują Ryanair (największą linię lotniczą w Europie i Polsce) oraz odmawiają zaangażowania się w rozwój Lotniska Warszawa-Modlin - niepotrzebnie ryzykując utratę miejsc pracy i połączeń w regionie.
Jeśli zarząd lotniska w Modlinie oraz udziałowcy (w tym władze regionalne) nie podejmą działań będą w przyszłości musieli wytłumaczyć mieszkańcom, dlaczego nie byli zainteresowani rozwojem lotniska i regionu. Tymczasem Ryanair będzie nadal rozwijał siatkę połączeń na tych lotniskach w Polsce i Europie, którym zależy na zwiększeniu ruchu i które są w stanie zagwarantować niskie koszty. Z radością witamy na Lotnisku Chopin naszych nowych klientów planujących swoje letnie wakacje, z 5 nowymi trasami do Alicante, Majorki, Pafos, Brukseli i Wiednia – skomentował Michal Kaczmarzyk z Ryanair, CEO BUZZ.


JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2023-02-03 15:52:46
Komentarze
 
Polityka Prywatności