WIZZ AIR URUCHOMIŁ NOWE POŁĄCZENIE Z WARSZAWY DO MARRAKESZU

Loty odbywają się z Lotniska Chopina w Warszawie.

Od 31 października 2022 Wizz Air oferuje loty ze stolicy Polski do Marrakeszu w Maroku. Dogodne połączenie WIZZ odbywa się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.

Wizz Air stale rozwija swoją ofertę dla polskich klientów. Z Polski linia oferuje obecnie loty z 11 lotnisk, łącząc polskie miasta z wieloma miejscami w Europie i poza nią.

Marrakesz, położony w zachodniej części Maroka, jest trzecim co do wielkości miastem w kraju. Leży u podnóża gór Atlas i kilka godzin od pustyni Sahara. To miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Położenie i kontrastujący krajobraz Marakeszu sprawiają, że miasto na długo zostaje w pamięci odwiedzających.

- Cieszymy się, że możemy zaoferować loty z Lotniska Chopina w Warszawie do Marrakeszu w Maroku. Nasza oferta daje jeszcze większy wybór miejsc docelowych w niskich cenach i jesteśmy pewni, że nasi klienci docenią wygodę bezpośrednich lotów do Maroka. Wizz Air kontynuuje rozbudowę swojej siatki niskokosztowych połączeń z Polski, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi pokładowej. Nasza polska załoga czeka na Państwa na pokładach samolotu WIZZ – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

- Ten nowy lot jest wynikiem partnerstwa między Marokańskim Narodowym Biurem Turystyki i Wizz Air, które jest częścią strategii handlowej Marokańskiego Narodowego Biura Turystyki mającej na celu zwiększenie liczby polskich turystów odwiedzających Maroko. To nowe połączenie jest również świetną inicjatywą, która pozwala Polsce i Maroko być bliżej siebie – dodał Pan Rachid EN NACIRI, Dyrektor Marokańskiego Narodowego Biura Turystyki.w Polsce.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2022-11-03 10:16:30
Komentarze
 
Polityka Prywatności