WIZZ AIR ABU DHABI LATA JUŻ NA MALEDIWY

4 października węgierska tania linia lotnicza uruchomiła loty do Male na wyspach Malediwów.

W październiku trasa była obsługiwana cztery razy w tygodniu, w każdy wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę. W listopadzie liczba lotów ulegnie zwiększeniu do sześciu w tygodniu, a od grudnia będzie obsługiwana codziennie.

Uruchomienie nowego połączenia jest zgodne z planami ekspansji Wizz Air Abu Dhabi. Loty na tej trasie obsługiwane są przez piąty samolot typu Airbus A321neo, który niedawno dołączył do floty.

Malediwy od dawna są ulubionym miejscem podróżnych ze względu na idealne położenie, czyste, białe, piaszczyste plaże i kolorowe rafy. Szczycące się niezliczonymi lagunami, palmami kokosowymi i pięknymi rafami Malediwy, składają się z około 1200 małych wysp koralowych i ławic piaskowych, zapewniając poznawanie życia na wyspie z dala od codzienności.

Dla tych, którzy chcą odkryć romantyzm wysp Malediwów, nowe połączenie jest doskonałą okazją na niskokosztowe opcje podróży zarówno w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jak i dla pasażerów przesiadających się z Europy Środkowej i Wschodniej za pośrednictwem siatki połączeń Wizz Air.

-Malediwy, oferując idealną ucieczkę na relaks i odkrywanie siebie, są popularnym celem podróży. Zgodnie z naszym zobowiązaniem do oferowania klientom niskokosztowych podróży, cieszymy się, że dajemy możliwość lotów do tego tropikalnego raju, odblokowując nowe możliwości nie tylko dla pasażerów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale także dla przesiadających się. Nowa trasa będzie obsługiwana przez piąty samolot Airbus A321neo, który niedawno został dodany do naszej nowej floty i oferuje najniższe spalanie paliwa, emisje i hałas – powiedział Michael Berlouis, dyrektor zarządzający Wizz Air Abu Dhabi.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2022-11-02 10:04:25
Komentarze
 
Polityka Prywatności