Wizz Air ogłasza nowe trasy z Polski do Leeds

Węgierski przewoźnik, będzie latać do Leeds z pięciu polskich lotnisk.

Linia rozpocznie loty do Leeds/Bradford, najnowszego miejsca docelowego WIZZ w Wielkiej Brytanii z: Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Warszawy. Najnowsze trasy będą dostępne przez cały rok począwszy od 31 października 2022. Bilety już dostępne w sprzedaży w cenie od 69 zł.

Wizz Air stale rozwija swoją siatkę połączeń i ofertę dla polskich klientów. Z Polski linia lotnicza oferuje obecnie loty do Wielkiej Brytanii z 11 lotnisk, łącząc polskie miasta z wieloma aglomeracjami w Wielkiej Brytanii, co pozwala Polakom podróżować w celach turystycznych ale także do pracy i aby odwiedzać rodziny i przyjaciół.

Leeds położone w Wielkiej Brytanii jest największym miastem w hrabstwie West Yorkshire. Miasto przyciąga turystów wspaniałą architekturą, wieloma muzeami, kawiarniami, restauracjami i teatrami. Leeds to także miasto zakupów, życia nocnego, uniwersytetów i sportu.

- Stale dążymy do rozszerzenia naszej siatki połączeń z Polski, oferując kierunki w Europie i poza nią. Leeds to nasza najnowsza destynacja z Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Warszawy, z której nasi polscy klienci mogą korzystać dzięki niskim cenom i nowoczesnym samolotom. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie pasażerów na pokładach samolotów WIZZ z Polski do Leeds - powiedziała Evelin Jeckel, Network Officer w Wizz Air.

 
NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI


                                                    
JEN/mat.pras.

data ostatniej modyfikacji: 2022-10-03 10:24:42
Komentarze
 
Polityka Prywatności