3 NOWE TRASY WIZZ AIR Z KATOWIC

Będą nowe połączenia z Katowic do Tirany, na Ibizę i Maderę.

Wizz Air ogłosiła dodanie 3 nowych tras do siatki połączeń z Polski. Od czerwca pasażerowie WIZZ będą mogli podróżować z Katowice Airport do Tirany w Albanii, Ibizy na Balearach oraz Funchal na portugalskiej wyspie Maderze.

Wizz Air oferuje obecnie ponad 195 tras do 27 krajów z dziesięciu lotnisk w Polsce zapewniając możliwie najniższe taryfy dla wszystkich podróżujących.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji.

„Wakacje to dla Polaków ważny czas. Wielu decyduje się na spędzenie radosnych chwil z rodziną, ale wiele osób odczuwa potrzebę wykorzystania pięknych dni, by podróżować i odkrywać nowe miejsca. Centrum kulturalne jakim jest Tirana, słoneczna Ibiza oraz malownicza Madera to nasza propozycja z Katowic dla polskich pasażerów – mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Wizz Air stale rekrutuje członków załogi mówiących po polsku do swoich baz, w których linia lotnicza oferuje coraz większą liczbę miejsc pracy. Zainteresowani mogą aplikować w zakładce kariera Wizz Air.

NAJNOWSZE TRASA WIZZ AIR Z POLSKI

TRASA

DNI

START

CENY OD

KATOWICE – TIRANA

czwartek, niedziela (a od 04.07 poniedziałek, piątek)

16 czerwca 2022

119 PLN

KATOWICE - IBIZA

środa

15 czerwca 2022

119 PLN

KATOWICE – FUNCHAL

wtorek, sobota

18 czerwca 2022

139 PLN


data ostatniej modyfikacji: 2022-04-29 15:00:04
Komentarze
 
Polityka Prywatności