Z Itaką w stronę słońca

Pod hasłem “W stronę słońca” ITAKA zainaugurowała sprzedaż sezonu Zima 22/23.

„To nie tylko podkreślenie głównych kierunków naszych wyjazdów, ale także wyraz przekonania, że podróże będą przynosić nam coraz więcej pozytywnych emocji, dystansu do rzeczywistości i zrozumienia otaczającego nas świata” – komentuje Piotr Henicz, Wiceprezes Biura Podróży ITAKA i Wiceprezes PIT.

Tej zimy ITAKA jest obecna w 42 krajach na 6 kontynentach: to zarówno prestiżowe destynacje egzotyczne, jak i bliższe kierunki chętnie wybierane przez polskich turystów przez cały rok.„Stawiamy na stosunek jakości do ceny, kierunki na których możemy zagwarantować Klientom bezpieczeństwo i najwyższe standardy wypoczynku” – dodaje Piotr Henicz.

Zanzibar, Malediwy, a może Wyspy Kanaryjskie

Coraz więcej miejsca w ofercie zajmują kierunki egzotyczne, a jednym z cieszących największym zainteresowaniem jest Zanzibar. „Byliśmy pierwsi i jesteśmy najwięksi na wyspie! To dzięki ITACE Zanzibar jest kierunkiem nie tylko dla celebrytów: my odkryliśmy go dla tysięcy ciekawych świata polskich Klientów” komentuje Piotr Henicz.

Malediwy są spełnionym marzeniem o rajskich wakacjach. Jeden hotel – jedna wyspa, wielki błękit, widoki jak ze snu i totalne oderwanie od codziennej rutyny. „ Wielu naszym Klientów powraca na malownicze atole do innych hoteli, więc ciągle powiększamy naszą ofertę, dodając nowe, wyjątkowe obiekty” – informuje Piotr Henicz.

Z Warszawy na Zanzibar i Malediwy, a także z Warszawy i Katowic do Dominkany Klienci ITAKI polecą bezpośrednim lotem Dreamlinerem. Miłośnicy egzotycznych klimatów odwiedzą z ITAKĄ także Nosy Be, wysepkę należącą do Madagaskaru oraz Sal z archipelagu Wysp Zielonego Przylądka, jedno z najlepszych miejsc na świecie do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu.

Jak zawsze wyjątkowe miejsce w ofercie zajmują Wyspy Kanaryjskie: Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote i Teneryfa. „ Ten ekskluzywny europejski kierunek o światowej renomie, synonim beztroskich wakacji, które trwają przez okrągły rok, to nasz powód to dumy. To zdecydowanie najlepszy produkt na polskim rynku” – dodaje Piotr Henicz.

Zielona Madera lub słoneczny Egipt

Unikalne portfolio hoteli czeka na portugalskiej Maderze. „ Pokazaliśmy, że Polacy lubią nie tylko piaszczyste plaże, a wakacje z ITAKA na Maderze to wspaniałe wrażenia z odkrywania zjawiskowej przyrody i komfortowy wypoczynek w najpiękniejszych miejscach słynnej wyspy” – zachęca Piotr Henicz

Jak co roku Klienci będą mogli spędzić z ITAKĄ zimowe ferie w Egipcie: w Marsa Alam i Hurghadzie. „Rosnący procent Klientów powracających z roku na rok potwierdzają znakomite oceny hoteli all inclusive, które wybraliśmy dla polskich turystów” – dodaje Piotr Henicz.

Wycieczki objazdowe i city breaks

Dla ciekawych świata na start przygotowano 117 programów wycieczek objazdowych i city breaks. Na dalekie podróże z ITAKĄ można wybrać się m.in. do Tajlandii, Meksyku, Ekwadoru, Peru, na Seszele, Bali i Sri Lanke. Na aktywnych czekają rejsy po Malediwach i wyspach Madagaskaru w ramach oferty „No Limits”. Bardzo dobrymi recenzjami Klientów cieszą się wycieczki z cyklu „Kameralne podróże” – zwiedzanie w małych grupach, „Tylko dla Ciebie” – prywatne podróże z pilotem i samochodem do dyspozycji, czy „Wakacje pod palmami” – zwiedzanie i wypoczynek w najodleglejszych zakątkach świata.

Dla tych, którzy zimą planują niedalekie podróże, przygotowano propozycje w Polsce i Czechach z dojazdem własnym.

Największe promocje do 31 maja

Wybierając się na wakacje z Itaką można skorzystać gratis z Pakietu 22.

Obejmuje on : Multi Zmiana 22 - nielimitowane zmiany rezerwacji do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy, Płatność 22 - pełna wpłata na 22 dni przed rozpoczęciem imprezy. Gwarancja Najniższej Ceny GRATIS, Gwarancja Niezmienności Ceny GRATIS, Ubezpieczenie ITAKA Simple z zakresem rozszerzonym o COVID-19 GRATIS!; PLUS: ✹ 15% zaliczki, ✹ dzieci 2+2 świadczenia hotelowe GRATIS w wybranych hotelach, ✹ 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach, ✹ zniżki do 40%, ✹ parkingi, Fast Track i Executive Lounge za 1 PLN, ✹ 2% zniżki dla Stałych Klientów, ✹ 8% znizki na wycieczki lokalne SeePlaces

„To pierwsza odsłona oferty, już wkrótce kolejne kierunki, hotele i wycieczki, wyjazdy pakietowane dynamicznie – nowe spojrzenie na potrzeby Klienta, a także propozycje dla narciarzy” – podsumowuje Piotr Henicz

JEN/mat/pras.


data ostatniej modyfikacji: 2022-04-28 11:31:24
Komentarze
Ostatnie:
5.05.2022 2:03
Dodał(a): ~paula
Oj tak! Absolutnie uwielbiam wyjazdy zimą, pod warunkiem, że niosą one za sobą mnóstwo kojącego ciepełka. Jestem absolutnym zmarźluchem, źle znoszę zimę, mój organizm cierpi na wieczny brak energii, a ja odliczam dni do wakacji. W zwyczaju więc mam urlopy na przełomie listopada i grudnia, gdzie wybieram ciepłe kierunki. Ogólnie śledzę oferty w ich aplikacji (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.itaka.itaka&hl=pl&gl=US) i dodaję do ulubionych różne kierunki, żebym potem było łatwiej coś wybrać. Byłam już we Włoszech, Egipicie i na Cyprze. Mega cudowny szok dla organizmu, polecam :)
 
Polityka Prywatności