Do Szwecji na majówkę ze Stena Line

Majówka to czas wyjazdów. Warto wybrać się promem Stena Line do południowej Szwecji, poznać jej malowniczą przyrodę i historię oraz odpocząć i zaznać uroków relaksu na statku.

Szwedzkie miasto Karlskrona jest położone na 33 wyspach i słynie z zabytków wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Weekendowy wypad do Szwecji ze Stena Line można teraz kupić już od 169 zł na osobę.

W tym roku majówka jest krótka, ale to nie szkodzi. Nawet w dwa dni możesz zmienić otoczenie i odpocząć w zupełnie inny sposób. Dzięki majówkowej promocji teraz już od 169 zł na osobę możesz wybierać się za morze. Zabierz się promem Stena Line z Gdyni do Szwecji na jeden dzień. Przeżyjesz morską przygodę i poznasz kawałek Skandynawii, zwiedzając miasto Karlskrona położone na archipelagu 33 wysp.

Jeśli potrzebujesz majówkowej aktywności, to zabierz ze sobą rower, bo Karlskrona i okolice to miejsce wprost stworzone do relaksujących wycieczek, zarówno dla początkujących rowerzystów, jak i tych zaawansowanych. Wybór tras jest ogromny – od wypraw po wybrzeżu i wyspach, do wycieczek połączonych ze zwiedzaniem miasta i jego zabytków, wpisanych na listę UNESCO. Rower na pokład statku możesz zabrać ze sobą w atrakcyjnej cenie - tylko 29zł.

Wybierając podróż promem rozpoczynasz majówkowy wypoczynek już w momencie, gdy znajdziesz się na pokładzie statku, rozpoczynając od relaksu w SPA z sauną i jacuzzi z widokiem na morze po bary, restauracje czy dyskotekę. Chcesz wybrać się z rodziną? Zabierz najmłodszych, bo dzieci też znajdą coś dla siebie, od czterech placów zabaw po prawdziwą morską przygodę na wielkim statku.


Dzień w Szwecji ze Stena Line
https://www.stenaline.pl/oferty-specjalne/dzien-w-szwecji
Podczas rezerwacji podaj kod ONLINE.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2022-04-26 16:26:33
Komentarze
 
Polityka Prywatności