Z CORENDON AIRLINES POLECIMY W WAKACJE DO TURCJI, GRECJI I EGIPTU

Linie lotnicze Corendon Airlines przygotowują siatkę lotów z polskich lotnisk na sezon lato 2022. Będą loty nie tylko do Turcji, ale również do Grecji i Egiptu.

W sezonie 2021 Corendon Airlines zawoził polskich turystów z Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia do tureckiej Antalyi nad Morzem Śródziemnym. W przyszłym sezonie 2022 przewoźnik będzie oferował połaczenia, oprócz wspomnianej perły Tureckiej Riwiery, również na greckie wyspy, Kretę wraz z Rodos, a także do egipskiej Hurghady.

“W celu zapewnienia naszym drogim pasażerom wyjątkowej jakości usług nasze linie przeznaczają ponad 110.000 miejsc w swoich samolotach na połączenia z Polski - mówi Alpaslan Ünsal, przedstawiciel handlowy Corendon Airlines na rynek polski- jednocześnie pragnę zaznaczyć, że liczba ta ulegnie zwiększeniu”.

W 2021 r. Corendon Airlines przewoził swoich pasazerów w Europie i Turcji 27 maszynami typu Boeing 737-800. W przyszłym roku będzie oferował loty z 65 krajów maszynami Boeing 737-800 w liczbie ponad 50, dzięki czemu planuje przewieźć 10 milionów pasazerów.

Połączenia z Polski na sezon lato 2022 przedstawiają się następująco:


ANTALYA

WAW i KTW w każdą środę i sobotę

POZ i WRO w każdą sobotę


HURGHADA

WAW i KTW w każdy czwartek


HERAKLION

WAW i KTW w każdą środę i niedzielę


RODOS

KTW w każdy piątek


Bilety lotnicze do powyższych destynacji dostępne będą zarówno na oficjalnej stronie przewoźnika.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2021-11-23 14:30:53
Komentarze
 
Polityka Prywatności