LOT ZAINAUGUROWAŁ BEZPOŚREDNIE POŁĄCZENIE Z WARSZAWY DO DUBAJU

Loty będą odbywać się trzy razy w tygodniu - w niedziele, poniedziałki i czwartki.

26 września Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały bezpośrednie połączenie z Warszawy do Dubaju. Rejsy obsługiwane będą samolotami Boeing 737.

Pierwszy samolot na trasie Warszawa – Dubaj (WAW -DXB) wystartował z Portu Lotniczego Chopina w niedzielę 26 września o godz. 7:40. Nowe bezpośrednie połączenie LOT-u to doskonała okazja dla przedsiębiorców do nawiązania nowych kontaktów gospodarczych, podczas tegorocznej Wystawy EXPO 2020, która  rozpoczyna się 1 października i potrwa do 31 marca 2022 r. Podczas Expo Polska zorganizuje niemal 1000 wydarzeń związanych z naszym krajem. 

Połączenie to stanowi też ciekawą propozycję do podróży turystycznych do miasta, które w ciągu ostatnich lat stało się jednym z najczęściej odwiedzanym przez turystów miejscem na świecie.

- Oprócz potencjału biznesowego, jest to znakomite połączenie dla osób szukających zimą słońca i jestem przekonany, że będzie bardzo popularne wśród naszych turystów. Zachęcam podczas wizyty w Dubaju do odwiedzenia wystawy EXPO, a na niej polskiego pawilonu, Podczas lotu, oprócz e-prasy, proponujemy naszym Pasażerom system rozrywki pokładowej „LOT Entertainment”, dzięki któremu podróż upłynie pod znakiem świetnych filmów i seriali. – powiedział Krzysztof Moczulski, Rzecznik Prasowy Polskich Linii Lotniczych LOT.

Rejsy do Dubaju będą realizowane trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, czwartki i niedziele samolotami Boeing 737 MAX oraz Boeing 737 - 800. Lot do największego miasta w ZEA potrwa ok. 6 godzin. Nowa trasa jest bardzo atrakcyjna ze względu na dogodny dla pasażerów rozkład, który przewiduje poranne wyloty z Warszawy i wieczorne powroty z Dubaju.

Uruchomione połączenie między Warszawą a Dubajem będzie dostępne do końca marca 2022.

Na pokładach Boeingów 737 dostępny jest LOT Entertainment, czyli dostęp do szerokiej oferty filmów, seriali i przewodników turystycznych. System pozwala także śledzić trasę przelotu oraz aktualne położenie samolotu. Na platformie udostępniono również elektroniczne wydanie magazynu pokładowego Kaleidoscope. Cyfrowe wersje katalogów sprzedaży pokładowej – LOT SkyBar z ofertą przekąsek i napojów oraz sklep online - SHOP&MORE.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2021-09-29 12:37:36
Komentarze
 
Polityka Prywatności