Z Rainbow Dreamlinerem do Meksyku

Rainbow dołącza do swojej oferty kolejną egzotyczną destynację tej zimy.

Już we wtorek – 9 lutego można polecieć na wakacje do Meksyku bez przesiadek, super komfortowym Boeingiem 787 Dreamliner. Klienci wsiądą rano do samolotu na warszawskim Okęciu by już wieczorem siedzieć na bajecznych plażach Jukatanu.

Od grudnia latamy Dreamlinerem co tydzień na Dominikanę. Samolot lata pełen, co więcej, ze względu na duże zainteresowanie zdecydowaliśmy się przedłużyć karaibski sezon aż do początku maja. A teraz dodajemy kolejną destynację w tamtym rejonie świata. – mówi Maciej Szczechura z Rainbow. W tak specyficznym sezonie każde kolejne miejsce, w które można polecieć bezpośrednio, wygodnym szerokokadłubowym samolotem bardzo cieszy – zarówno nas, agentów sprzedaży, jak i Klientów. Jest jak oddech świeżego powietrza po niełatwych dla podróżników miesiącach.

Meksykańskie wakacje z Rainbow to 10 lub 11 noclegów na miejscu. Wyloty odbywać będą się naprzemiennie we wtorki i w soboty. Do wyboru jest kilkadziesiąt hoteli – od luksusowych po ekonomiczne, a wszystkie przy wspaniałych plażach Jukatanu. Meksyk to wakacyjny kierunek, który kochają zarówno Klienci, którzy chcą wylegiwać się na plaży i cieszyć urokiem sportów wodnych, Ci którzy szukają nocnego życia, a także Ci którzy chcą odbyć podróż w głąb historii Indian. To także podróż kulinarna do krainy ostrych papryczek i fenomenalnych tortilli.

Do Cancun polecimy wspólnie z jednym z biur podróży. Będzie to największa wersja samolotu Dreamliner, zabierająca na pokład prawie 300 pasażerów. Klienci mogą wybrać między klasą ekonomiczną a biznes. To co wyróżnia naszą ofertę na miejscu w Meksyku to opieka rezydenta - dodaje Szczechura.

Ceny półtoratygodniowych wakacji rozpoczynają się od 5999zł za osobę. Od turystów lecących do Meksyku nie jest wymagany test na Covid przed podróżą. W większości hoteli oferowana jest natomiast możliwość wykonania testu przed powrotem, co pozwala uniknąć kwarantanny po powrocie do kraju. Niektóre sieci hoteli oferują taki test wręcz za darmo.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2021-02-08 17:43:48
Komentarze
 
Polityka Prywatności