Blog o Skandynawii i e-sklep z wycieczkami Unity Line

Polski przewoźnik promowy przygotował portal o Skandynawii i e-sklep z wycieczkami.

Wszystkim, którzy planują wyjazd do Skandynawii lub są zainteresowani tym regionem, polecam odwiedzenie strony www.skandynawskiepodroze.pl.

Blog o Skandynawii w przejrzysty i przystępny sposób informuje o życiu, kulturze i tradycjach naszych Północnych sąsiadów. Można odnaleźć tu wiele ciekawostek, anegdot i cennych wskazówek. Na stronie dowiemy się, między innymi: gdzie są najlepsze stoki narciarskie, co należy wiedzieć planując wyjazd do Szwecji, czym jest słodka sobota lubco ciekawego można zobaczyć w Danii zupełnie za darmo.

Ale to nie wszystko

Jeśli któreś z opisywanych miejsc, szczególnie przypadnie Wam do gustu i zapragniemy je odwiedzić – nic prostszego. Można wykupić wybraną wycieczkę w e-sklepie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce sklepu destynację, która nas zainteresowała i odkryć, z jakich ofert możemy skorzystać.

Wszystkie wycieczki są szczegółowo opisane, a sam proces kupna jest niezwykle łatwy i intuicyjny. By cieszyć się wymarzonym wyjazdem, bez potrzeby dzwonienia do konsultanta lub odwiedzania biura podróży, wystarczą tylko 3 proste kroki. Naturalnie, transakcje w e-sklepie są w pełni bezpieczne i można je dokonywać całą dobę.

Wybór – najlepiej dopasowanej do naszych zainteresowań – wycieczek z Unity Line jest teraz jeszcze łatwiejszy. Należy odwiedzić stronę: www.skandynawskiepodroze.pl

Do dyspozycji pozostaje też numer telefony Telefonicznej Obsługi Rezerwacji: 91 88 02 909 oraz e-mail: wycieczki@unityline.pl .

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2021-01-28 16:32:47
Komentarze
 
Polityka Prywatności