Charytatywny koncert Davida Guetta w Dubaju

DJ David Guetta weźmie udział w charytatywnej edycji #UnitedAtHome, transmitowanej prosto z lądowiska dla helikopterów na hotelu Burj Al Arab Jumeirah.

Koncert wspiera kampanię UNICEF i Dubai Cares „Education Uninterrupted”, promującą zdalną edukację dzieci i nauczycieli w następstwie Covid-19.

David Guetta, francuska supergwiazda i mieszkaniec Dubaju, nazywany pierwszym na świecie DJ-em 2020 roku, wykona niesamowity koncert na żywo na lądowisku dla helikopterów Burdż al-Arab Jumeirah.

W scenerii zachodzącego słońca i fajerwerków odbędzie się oszałamiający pokaz muzyki i świateł, którego celem jest zaprezentowanie miasta i jego różnorodnej oferty rozrywkowej. David Guetta poświęca swój występ Dubajowi - miastu, które nazywa domem. Zaprasza miliony swoich obserwatorów do wspólnego spotkania w legendarnym Dubaju, podczas pokazu solidarności, nadziei i optymizmu, gdy świat walczy z pandemią Covid-19.

W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia, David Guetta będzie zbierał fundusze na wsparcie UNICEFu oraz Dubai Cares „Education Uninterrupted”, ogólnokrajowej kampanii dotyczącej wpływu epidemii Covied-19 na edukację dzieci i młodzieży. Darowizny finansowe i rzeczowe będą przekazane dzieciom i młodzieży z rodzin o niskich dochodach, których nie stać na zakup komputerów, laptopów i tabletów.

Wydarzenia #UnitedAtHome w Miami, Nowym Jorku i obejrzało ponad 75 milionów ludzi na całym świecie, zbierając ponad 1,6 miliona dolarów.

Koncert można bezpłatnie oglądać na żywo w dniu występu tj. 6 lutego 2021 r. o godz. 15 czasu polskiego na kanale Davida Guetty na YouTube: https://youtu.be/xaurMcGqZHU

Darowizny można dokonać na stronie: www.davidguetta.com/donate

„Po Miami, Nowym Jorku i paryskim Luwrze, z dumą ogłaszam, że tym razem zmierzamy na szczyt kultowego Burj Al Arab Jumeirah na kolejny pokaz #UnitedAtHome. Do miasta, które jest mi bliskie, do Dubaju. Do tej pory zebraliśmy ponad 1,6 miliona dolarów amerykańskich. Ta kwota wciąż rośnie. W tych trudnych czasach mamy nadzieję przynieść radość i wsparcie dzięki sile muzyki i emocji. Pomagamy wielu organizacjom charytatywnym i zmieniamy życie ludzi podczas pandemii. Kontynuujemy te działania i dzisiaj, wspomagając UNICEF i Dubai Cares” komentuje David Guetta.

Issam Kazim, dyrektor generalny Dubai Tourism oraz miłośnik przemysłu rozrywkowego i sztuki, powiedział: „Dubai Tourism z dumą wspiera nieustające wysiłki wielokrotnie nagradzanego międzynarodowego artysty Davida Guetty i solidaryzuje się z ludźmi z całego świata. Doceniamy również wsparcie i wysiłki podejmowane przez UNICEF, Dubai Cares i Jumeirah Group, aby wykorzystać Dubaj w tak szczytnym celu, szczególnie w tych trudnych czasach. Innowacyjny i podnoszący na duchu występ nagradzanego międzynarodowego artysty Davida Guetty na dachu Burj Al Arab Jumeirah symbolizuje optymizm i energię panujące w całym mieście. Zachęcamy fanów z całego świata do oglądania występu Davida Guetty i cieszenia się spektakularnym występem muzycznym, siedząc w zaciszu własnego domu.”

Tariq Al Gurg, dyrektor generalny Dubai Cares, dodaje: „Bardzo się cieszymy, że możemy być

częścią tak wpływowej inicjatywy, która niewątpliwie odegra rolę w łagodzeniu skutków pandemii, pozostawiając pozytywny ślad w społecznościach i wywołując tak potrzebny optymizm i radość. W Dubai Cares jesteśmy zdecydowani kontynuować podróż z naszymi partnerami i wywierać trwały i pozytywny wpływ na życie dzieci i młodzieży. Nasza pomoc do tej pory dotarła do ponad 20 milionów beneficjentów w 60 krajach rozwijających się. David Guetta jest znanym DJ-em, obserwowanym przez miliony fanów na całym świecie. Wraz z Dubai Tourism mamy zaszczyt być beneficjentem jego globalnej inicjatywy. Wkład w kampanię „Education Uninterrupted” odzwierciedla wartości wyznawane przez znane osoby sceny rozrywkowej i artystycznej. Należy pamiętać, że dzisiejsze dzieci są przyszłymi lekarzami, badaczami, nauczycielami i liderami. Powinniśmy im zapewnić odpowiednie warunki do nauki. Nauka nie powinna być przerywana, a edukacja musi być kontynuowana w nowej formie poprzez nauczanie hybrydowe i zdalne”.

JEN/mat.pras.

data ostatniej modyfikacji: 2021-01-26 17:35:13
Komentarze
 
Polityka Prywatności