SPECJALNA PROMOCJA WCZESNEJ REZERWACJI CORENDON AIRLINES

SPECJALNA PROMOCJA WCZESNEJ REZERWACJI CORENDON AIRLINES

Corendon Airlines oferuje swoim pasażerom promocję wczesnych rezerwacji “Podróżuj jak chcesz, zapłać jak wolisz”.

Promocja “Podróżuj jak chcesz, zapłać jak wolisz” daje możliwość wyboru metody płatności według własnego uznania w okresie wczesnej rezerwacji. Dzięki elastycznej promocji przygotowanej z uwzględnieniem trudności w planach podróży związanych z epidemią Covid - 19, Corendon Airlines oferuje swoim pasażerom prawo do dokonywania płatności w dowolnym momencie za swoją podróż w 2021 r. oraz dokonywania zmian przed lotem z gwarancją zwrotu pieniędzy w ciągu 21 dni w przypadku anulacji.

Promocja przygotowana na rok 2021 nazwana od pierwszych 3 liter alfabetu fonetycznego lotnictwa (Alpha-Bravo-Charlie), obejmuje rezerwacje biletów dokonywanych na stronie internetowej corendonairlines.com.

DO 25% ZNIŻKI NA WCZESNĄ REZERWACJĘ Z ALPHA

Pasażerowie mający ustalony termin i cel podróży mogą skorzystać z najwyższych rabatów płacąc całą kwotę za bilet na etapie rezerwacji z opcją promocji „ALPHA”. Co więcej, mogą dokonać zmiany biletu bez opłat do 3 dni przed lotem lub anulować bilety zgodnie z warunkami zakupionej taryfy biletu.

Dla korzystających z opcji „ALFA” obowiązują następujące stawki:

  • natychmiastowa zniżka 25% na loty w kwietniu, maju, czerwcu 2021 roku

  • natychmiastowa zniżka 15% na loty w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku 2021 roku

ZAGWARANTUJ SWOJĄ REZERWACJĘ ZA 25 € Z BRAVO

Pasażerowie, których urlopowy plan nie został jeszcze sprecyzowany, niezależnie od ceny biletu, wpłacając tylko 25 € w jedną stronę za jedno miejsce, mogą zapłacić pozostałą kwotę za bilet do 4 tygodni przed lotem. Ponadto mogą zmienić bilet bez opłat do 5 dni przed lotem lub anulować bilet zgodnie z warunkami zakupionej taryfy biletu.

Dla korzystających z opcji “BRAVO” obowiązują następujące stawki:

  • natychmiastowa zniżka 20% na loty w kwietniu, maju, czerwcu 2021 roku

  • natychmiastowa zniżka 10% na loty w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku 2021 roku

ZAREZERWUJ Z CHARLIE TERAZ, ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ

Pasażerowie, których plany urlopowe mogą się później zmienić, mają możliwość zarezerwowania biletu bez dokonywania przedpłaty z opcją „CHARLIE” uiszczając opłatę do 6 tygodni przed lotem. Bilety zakupione w ramach tej promocji mogą być zmienione bez opłat lub anulowane zgodnie z warunkami danej taryfy biletu do 7 dni przed lotem.

Dla korzystających z opcji “CHARLIE” obowiązują następujące stawki:

  • natychmiastowa zniżka 10% na loty w kwietniu, maju, czerwcu 2021 roku

  • natychmiastowa zniżka 5% na loty w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku 2021 roku

Dzięki akcji promocyjnej wczesnych rezerwacji Corendon Airlines warto odłożyć na bok wszystkie zmartwienia i sprezentować sobie oraz swoim bliskim bilety lotnicze na zupełnie nowy rok 2021.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2021-01-04 16:52:31
Komentarze
 
Polityka Prywatności