Opatija - Najpiękniejszy Adwent nad morzem

Opatija, znana miejscowość turystyczna i uzdrowisko zimowe o stuletniej tradycji zaprasza do czarodziejskiej krainy Adwentu.

Opatija po raz kolejny przywdziała świąteczny strój i rozbłysła przepięknym blaskiem. Z domowego zacisza, z każdego zakątka świata możecie teraz rozpocząć wirtualny spacer po Opatiji. Poczujcie atmosferę „Najpiękniejszego Adwentu nad morzem”.

Przeniesiona do wirtualnego świata świąteczna atmosfera Opatiji, dostępna jest teraz dla każdego. Udostępniono 19 atrakcji, które można zwiedzić dniem i nocą, korzystając z formatu 360 stopni, a także podziwiać miasto z niebiańskich wysokości.

Opatija - od dziś magia „Najpiękniejszego Adwentu nad morzem” dostępna jest dla każdego. Bajkowe parki, bajecznie zagospodarowane place, ulice oświetlone setkami tysięcy lamp, romantyczne promenady wypełnione świąteczną atmosferą oraz liczne atrakcje, które uczyniły z Adwentu w Opatiji najpiękniejszą opowieść o tegorocznych świętach, są w zasięgu każdego, kto pragnie poczuć odrobinę magii i ciepła Świąt.

Wspólnota Turystyczna Miasta Opatija przybliżyła „Najpiękniejszy Adwent nad morzem” wszystkim miłośnikom Chorwacji. Na stronie internetowej Wspólnoty Turystycznej Miasta Opatija zamieszczono wirtualny spacer 360, który „przenosi” odwiedzających bezpośrednio w piękną scenerię zimowej sielanki nad brzegiem morza. Od wieńca adwentowego w Slatine po Adwent w Volosko, spacer w wirtualnej rzeczywistości daje możliwość zapoznania się ze wszystkimi 19 adwentowymi atrakcjami.

Przedstawiono je w 30 scenach, korzystając z formatu 360 stopni. W ten sposób goście z całego świata, którzy nie mogą poczuć na żywo magii Adwentu w Opatiji, mają możliwość doświadczenia jej za pośrednictwem komputera lub telefonu komórkowego. Wszystko jest w zasięgu ręki, spacer po pięknie zagospodarowanym parku Angiolina strzeżonym przez wyjątkowe postacie Dziadków do Orzechów oraz wystawa krynolin wykonanych z roślin i kwiatów. Odwiedzający mogą także „zapukać do drzwi” Słodkiej Chatki i dać się oczarować nieodpartej świątecznej atmosferze, każdego ze starannie zaprojektowanych adwentowych miejsc w Opatiji. Wspólnota Turystyczna Miasta Opatija ma nadzieję, że wirtualny spacer bożonarodzeniowy poruszy spragnione magii serca z całego świata.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2020-12-22 20:29:59
Komentarze
 
Polityka Prywatności