Emirates wraca do Warszawy

4 września linie Emirates wznowią loty pasażerskie do Warszawy, zaczynając od połączeń dwa razy w tygodniu, a od 7 października do trzech w ciągu tygodnia.

Wznowienie rejsów pasażerskich do Warszawy rozszerzy we wrześniu siatkę Emirates do 75 miast – linie oferują podróżnym w Polsce łatwy dostęp do Dubaju i do 28 miast w regionie Azji i Pacyfiku oraz 13 na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Wygodnie i bezpiecznie

Na trasie Dubaj-Warszawa linie Emirates udostępnią swoje przestronne, szerokokadłubowe samoloty Boeing 777-300ER, oferujące miejsca w klasach pierwszej, biznesowej i ekonomicznej.

Samoloty Emirates po wznowieniu lotów do Warszawy będą wylatywać z Dubaju o godz. 08:10 w piątki i niedziele, a lot powrotny wystartuje z Warszawy o godz. 15:00. Od 7 października do trasy zostanie dodane dodatkowe połączenie w środy.

Pasażerowie linii Emirates mogą zatrzymać się w Dubaju – miasto jest już otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Testy PCR na Covid-19 są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów przylatujących do Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, włączając w to podróżnych tranzytowych, obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rezydentów i turystów, niezależnie od kraju, z jakiego przylatują.

Darmowe testy na COVID-19

Klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot do Dubaju. W przypadku rozpoznania COVID-19 podczas podróży przewoźnik pokryje koszty świadczeń medycznych bez dodatkowych opłat ze strony pasażera. Ochrona przysługuje automatycznie pasażerom lecącym liniami Emirates do 31 października 2020 r. (pierwszy lot powinien odbyć się nie później niż 31 października 2020 r.) i obowiązuje przez 31 dni od momentu przebycia pierwszego odcinka podróży. Dzięki temu pasażerowie skorzystają z dodatkowej ochrony, nawet jeśli po podróży liniami Emirates polecą dalej. Więcej szczegółów: www.emirates.com/COVID19assistance.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Linie lotnicze Emirates stopniowo przywracają swoją sieć, ściśle współpracując z międzynarodowymi i lokalnymi władzami i stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów, załogi i społeczności.

Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne.

Kierunek Dubaj

Miasto znane ze swej gościnności to jeden z najpopularniejszych kierunków podróży na całym świecie. Oferuje ono skąpane słońcem plaże, zabytki czy też obiekty rekreacyjne. W 2019 roku Dubaj odwiedziło 16,7 miliona przyjezdnych, miasto gościło ponad 100 globalnych spotkań i wystaw, a także wydarzeń sportowych i rozrywkowych. Dubaj jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2020-08-20 12:46:55
Komentarze
 
Polityka Prywatności