Specjalny lot Air Astana z Frankfurtu do Nur - Sułtan

W sobotę 15 sierpnia 2020 roku linia lotnicza Air Astana uruchamia specjalny bezpośredni lot z Frankfurtu do Nur - Sultan i Ałma Aty.

Lot odbędzie się na na trasie Alma-Ata - Nur-Sułtan - Frankfurt nad Menem. Jest przeznaczony dla pasażerów z paszportem Kazachstanu oraz podróżnych z innych państw posiadających wizę biznesową. Jest on dostępny do sprzedaży w Air Astana GSA POLAND w bardzo atrakcyjnych taryfach. Klasa Y 248 EUR; klasa J 1015 EUR plus podatki i YQ.

Lot odbędzie się się według następującego rozkładu:

W odniesieniu do pasażerów przybywających do Kazachstanu na międzynarodowych lotach repatriacyjnych i czarterowych obowiązują następujące ograniczenia:

1. kontrola temperatury;

2. badanie ankietowe;

3. pasażerowie są zobowiązani do przedstawienia negatywnego świadectwa testu PCR wystawionego w ciągu 5 dni przed przybyciem do Kazachstanu;

4. w przypadku braku zaświadczenia - pasażerowie zobowiązani są do złożenia testu PCR w miejscu pobytu (w przypadku cudzoziemców) lub w miejscu zamieszkania (w przypadku obywateli Kazachstanu) w ciągu 48 godzin od powrotu lub poddania się kwarantannie domowej przez 14 dni.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2020-08-11 12:29:17
Komentarze
 
Polityka Prywatności