Corendon Airlines zimą poleci z Polski do Turcji i Egiptu

Czarterowa linia lotnicza Corendon Airlines uruchomi w listopadzie loty do Antalyi z Warszawy i Katowic oraz z Warszawy do Hurghady.

Turecki przewoźnik poinformował o wznowieniu lotów z Polski w sezonie zimowym 2020/2021.

Choć Corendon to lina czarterowa to przewoźnik zapowiedział, że będzie prowadził sprzedaż biletów na swoje loty także dla turystów indywidualnych.

Loty z Warszawy i Katowic

Od 5 listopada br. do 28 marca 2021 r. w każdą niedzielę i czwartek realizowane będą loty z Warszawy do Hurghady. W soboty od 7 listopada br. do 3.04.2021 do Antalyi będzie można polecieć z Warszawy i Katowic.

- Wzmożone zapytania w kwestii przywrócenia połączeń między Polską a Turcją od naszych klientów umacniają nas w tym, że operacja zimowa ma sens - mówi Yıldıray Karaer, prezes Corendon Airlines.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Troska o zdrowie i bezpieczeństwo podróżujących stanowi dla Corendon Airlines najwyższy priorytet, dlatego też loty realizowane będą z zachowaniem najwyższych środków ostrożności. Firma zapowiedziała zastosowanie ulepszonych procedur ochrony zdrowia i dezynfekcji. Ponadto wszystkie samoloty tureckiego przewoźnika wyposażone będą w wysokowydajne filtry HEPA, które całkowicie oczyszczają powietrze w pomieszczeniach nawet co 2-3 minuty, tym samym gwarantując, że jest ono czystsze, niż w większości budynków biurowych.

Dla biur podróży i indywidualnych turystów

Linia lotnicza Corendon Airlines z powodzeniem rozpoczęła współpracę z polskimi touroperatorami, biurami podróży, a także lotniskami Jest też otwarta na sprzedaż bezpośrednią dla klientów indywidualnych, oferując bardzo atrakcyjne oferty cenowe. Podróżujący mają możliwość wykupienia lotów z Warszawy oraz Katowic do Antalyi bezpośrednio na stronie internetowej firmy, a także poprzez agencje turystyczne. Corendon Airlines współpracuje także z czołowymi, polskimi dostawcami systemów rezerwacyjnych, takimi jak Merlin X oraz Blue Vendo, dzięki czemu wszystkie biura podróży korzystające ze wsparcia firm, mogą kupować bilety dla klientów online.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2020-07-20 12:51:11
Komentarze
 
Polityka Prywatności