Wakacyjna rodzinna oferta hosteli a&o

Europejska sieć hosteli a&o wprowadziła wakacyjną ofertę pobytu dla całych rodzin w jednej, specjalnej, wakacyjnej cenie.

W Warszawie w hostelu a&o za dwie, trzy lub cztery noce wraz ze śniadaniem trzeba zapłacić 225, 350, 450 PLN, a w pozostałych obiektach sieci w Europie odpowiednio 99, 149 lub 199 Euro za pobyty. Grupa a&o prowadzi obecnie 39 obiektów w 23 miastach i 8 krajach europejskich.

- Wszyscy bardzo szybko zdaliśmy sobie sprawę, że z powodu pandemii wiele rodzin będzie musiało całkowicie zrezygnować z letnich wakacji w tym roku lub zorganizować je w zupełnie inny sposób - wyjaśnia Chief Marketing Officer sieci hosteli a&o Phillip Winter. Musieliśmy przygotować ofertę, która pozwoliłaby na odpoczynek, pomimo koronawirusa. Priorytetowe stały się dla następujące kwestie: bezpieczeństwo, ochrona zdrowia, elastyczność, łatwość rezerwacji i niska cena. Rezultatem jest letnia oferta specjalna a&o w cenie all-inclusive dla całej rodziny.

Rodzinne weekendy w hostelach a&o

Minione miesiące przyzwyczaiły nas do funkcjonowania w kameralnych warunkach i do spędzania czasu wyłącznie w familijnym gronie. Dla wielu z nas tak też wyglądać będą tegoroczne wakacje. Pobyty w miastach będą w tym roku szczególnie atrakcyjne. Dzięki mniejszej ilości turystów w tym sezonie atrakcje turystyczne nie będą przepełnione, tak więc będzie można maksymalnie wykorzystać ich potencjał. Hotele a&o, wykorzystując ten trend, przygotowały specjalną ofertę rodzinną we wszystkich swoich obiektach.

- Warszawa jest miastem oferującym mnóstwo ciekawych aktywności w otoczeniu przyrody. Rodzinnie możemy się tu wybrać na plażę, ciekawą propozycją są rejsy barką po Wiśle oraz wycieczki rowerowe wiodące przez chroniony obszar Natura 2000 - podkreśla Daniel Szeliga, Kierownik Sprzedaży a&o w Polsce.

Niezależnie od tego, czy w hostelach a&o zatrzyma się jedna osoba dorosła z jednym dzieckiem (w wieku do 17 lat), czy dwoje dorosłych z czwórką dzieci, czy to rodzice, czy dziadkowie, rodzina zapłaci za swój nocleg tyle samo. Ceny all inclusive (nocleg wraz ze śniadaniem, pościelą i ręcznikami) różnią się tylko długością pobytu: stawki za rodzinny pobyt w a&o w Warszawie startują już od 225 PLN za dwa, 350 PLN za trzy i 450 PLN za cztery noce.

W pozostałych hotelach grupy w Europie będzie to odpowiednio 99 euro za dwa, 149 euro za trzy i 199 euro za cztery noce. W cenie są także propozycje codziennych, rodzinnych wycieczek po mieście (*ceny biletów wstępu do atrakcji nie są wliczone). Oferta warszawska obowiązuje do 31 sierpnia br., zaś oferta na pobyty w innych hotelach grupy a&o jest ważna od czerwca do końca października br. Podczas rezerwacji można również łączyć pobyty w różnych obiektach.

Nowa koncepcja bezpieczeństwa i higieny

Bezpieczeństwo, zdrowie gości i pracowników jest również najwyższym priorytetem dla berlińskiej grupy hosteli. W jej obiektach wdrożono kompleksową koncepcję higieny i bezpieczeństwa w naszych obiektach, która ma zapewnić beztroski pobyt w każdym a&o”.

Oprócz obowiązkowych masek dla pracowników i wdrożenia regulacji dotyczących zachowania dystansu społecznego we wszystkich strefach hotelowych (tj. w recepcji, restauracji, w wyznaczonych miejscach do pracy) wprowadzone zostały specjalne środki bezpieczeństwa:

  • osłony z pleksi w recepcji oraz w strefach pracy;
  • oznaczenia odległości na podłodze - w postaci naklejek podłogowych - wszędzie tam, gdzie możliwe są kolejki;
  • informacje wyświetlane za pośrednictwem rzutnika w lobby;
  • dozowniki z płynem do dezynfekcji we wszystkich miejscach publicznych, takich jak wejście, hol, restauracja i toalety;
  • 50% obłożenie w pokojach wieloosobowych, tj. maksymalnie 4 osoby;
  • nie tylko sprzątanie, ale całkowita dezynfekcja pomieszczenia po wyjeździe każdego gościa;
  • modyfikacje w kuchni dla gości i kąciku zabaw;
  • zamiast śniadania w formie bufetu a&o oferuje obecnie pakiet śniadaniowy, przygotowywany na zamówienie, indywidualnie dla każdego gościa, dostarczany do wskazanego stolika bądź gotowy do odbioru w recepcji;
  • bezkontaktowe krany wodne w toaletach publicznych.

Ponadto w hostelach a&o wprowadzono bezkontaktowy booking oraz check-in & check-out.

Aby zapewnić najwyższą ochronę dla swoich gości a&o wprowadziło bezkontaktowe rozwiązania: począwszy od rezerwacji i płatności online poprzez self check-in i self check-out.

W wielu hotelach a&o (m.in. w Amsterdamie, Berlinie, Bremie, Frankfurcie, Hamburgu, Monachium, Stuttgarcie, Wenecji, Wiedniu i Warszawie) możliwe jest samoobsługowe zameldowanie i wymeldowanie się z hotelu. Samodzielny check-in i check-out można wykonać całkowicie zdalnie lub bezpośrednio w hotelu, korzystając ze specjalnego terminalu.

W a&o w Bremie, Frankfurcie, Pradze i Salzburgu za pośrednictwem aplikacji a&o w telefonie komórkowym goście mogą skorzystać z „klucza mobilnego”. Mobile-key umożliwia otwarcie drzwi do pokoju zamiast tradycyjnego klucza.

Hostele a&o

Sieć hosteli a&o została założona w 2000 r. przez Olivera Wintera. Grupa a&o obecnie prowadzi 39 obiektów w 23 miastach i 8 krajach europejskich. W pierwszej połowie 2020 r. planowane są otwarcia nowych obiektów w Kopenhadze i Budapeszcie. Obiekty a&o odwiedzają bardzo zróżnicowane grupy turystów: zarówno rodziny z dziećmi i wycieczki szkolne, jak i podróżni grupowi i solo. W strukturze gości wzrasta także liczba osób podróżujących służbowo oraz seniorów. a&o rośnie w tempie ponad 15% rocznie, będąc tym samym największą grupą hostelową w Europie.

W 2019 r. we wszystkich obiektach a&o było łącznie około 28 500 łóżek i udzielono około 5 milionów noclegów. W 2019 roku firma zanotowała obrót na poziomie około 165 milionów euro. Od 2017 r. właścicielem spółki a&o jest amerykański inwestor TPG Real Estate. W 2020 roku a&o świętuje swoje 20 urodziny. Firma nadal prowadzona jest przez jej założycieli.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2020-07-17 15:14:25
Komentarze
 
Polityka Prywatności